Α΄κατηγορία: Αναλυτικά το πρόγραμμα στον 2ο όμιλο

0
Πάμε να δούμε πως διαμορφώθηκε το πρόγραμμα στον Β΄ όμιλο της Α΄κατηγορίας με τον Παναιγιάλειο να ξεκινάει το «ταξίδι» του εντός έδρας με αντίπαλο τον Ηρακλή Πατρών.

Δύσκολες εξόδους επεφύλαξε η πρεμιέρα για Άρη Πατρών και Κεραυνό Αγίου Βασιλείου με Καλάβρυτα και Αιγείρα/Ακράτα αντίστοιχα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα στον Β΄ΟΜΙΛΟ (αντίστροφα οι έδρες στον Β΄Γύρο):

1η Αγωνιστική

ΑΕ Αιγείρας Ακράτας -Κεραυνός Αγίου Βασιλείου

Πάτραι Α.Π.Σ.-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Α.Π.Ο. Αρόη-Αετός Πατρών

Δαβουρλής K. 92-Νίκη Προαστείου

Καλάβρυτα-Άρης Πατρών

Παναιγιάλειος-Ηρακλής Πατρών

2η Αγωνιστική

Ηρακλής Πατρών-Άρης Πατρών

Νίκη Προαστείου-Παναιγιάλειος

Αετός Πατρών-Καλάβρυτα

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Δαβουρλής K. 92

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Α.Π.Ο. Αρόη

Πάτραι Α.Π.Σ.-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ

3η Αγωνιστική

Άρης Πατρών-Νίκη Προαστείου

Ηρακλής Πατρών-Αετός Πατρών

Παναιγιάλειος-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Καλάβρυτα-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου

Δαβουρλής K. 92-Πάτραι Α.Π.Σ.

Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Α.Π.Ο. Αρόη

4η Αγωνιστική

Νίκη Προαστείου-Αετός Πατρών

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Άρης Πατρών

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Ηρακλής Πατρών

Πάτραι Α.Π.Σ.-Παναιγιάλειος

Α.Π.Ο. Αρόη-Καλάβρυτα

Δαβουρλής K. 92-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ

5η Αγωνιστική

Αετός Πατρών-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Νίκη Προαστείου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου

Άρης Πατρών-Πάτραι Α.Π.Σ.

Ηρακλής Πατρών-Α.Π.Ο. Αρόη

Παναιγιάλειος-Δαβουρλής K. 92

Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Καλάβρυτα

6η Αγωνιστική

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Πάτραι Α.Π.Σ.-Αετός Πατρών

Α.Π.Ο. Αρόη-Νίκη Προαστείου

Δαβουρλής K. 92-Άρης Πατρών

Καλάβρυτα-Ηρακλής Πατρών

Παναιγιάλειος-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ

7η Αγωνιστική

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Πάτραι Α.Π.Σ.

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Α.Π.Ο. Αρόη

Αετός Πατρών-Δαβουρλής K. 92

Νίκη Προαστείου-Καλάβρυτα

Άρης Πατρών-Παναιγιάλειος

Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Ηρακλής Πατρών

8η Αγωνιστική

Α.Π.Ο. Αρόη-Πάτραι Α.Π.Σ.

Δαβουρλής K. 92-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου

Καλάβρυτα-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Παναιγιάλειος-Αετός Πατρών

Ηρακλής Πατρών-Νίκη Προαστείου

Άρης Πατρών-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ

9η Αγωνιστική

Α.Π.Ο. Αρόη-Δαβουρλής K. 92

Πάτραι Α.Π.Σ.-Καλάβρυτα

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Παναιγιάλειος

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Ηρακλής Πατρών

Αετός Πατρών-Άρης Πατρών

Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Νίκη Προαστείου

10η Αγωνιστική

Καλάβρυτα-Δαβουρλής K. 92

Παναιγιάλειος-Α.Π.Ο. Αρόη

Ηρακλής Πατρών-Πάτραι Α.Π.Σ.

Άρης Πατρών-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου

Νίκη Προαστείου-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Αετός Πατρών-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ

11η Αγωνιστική

Καλάβρυτα-Παναιγιάλειος

Δαβουρλής K. 92-Ηρακλής Πατρών

Α.Π.Ο. Αρόη-Άρης Πατρών

Πάτραι Α.Π.Σ.-Νίκη Προαστείου

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Αετός Πατρών

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ

Share.

Leave A Reply

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.