Αφιέρωμα: Όλες οι μεταγραφές στην Α΄ΕΠΣΑ κατηγορία!

0
Το σαββατοκύριακο 14 και 15 Σεπτεμβρίου θα πραγματοποιηθεί η πρεμιέρα της Α΄κατηγορίας και το πρωτάθλημα που έρχεται προμηνύεται αμφίρροπο και άκρως ανταγωνιστικό.

Πάμε να δούμε σε πλήρη πίνακα τις προσθήκες των «μονομάχων» των 2 ομίλων, με τους συλλόγους να έχουν κινηθεί μεταγραφικά ως εξής:

Α΄ΟΜΙΛΟΣ:

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ: Αθανασόπουλος (Άρης Π.), Σοφίλλας (Άρης Π.), Ρ.Χότζα (Εθνικός Σαγεϊκων), Αδαμόπουλος (Δόξα Χαλανδρίτσας), Αργυρόπουλος (Πείρος), Ραυτόπουλος (Άρης Πατρών), Χουσελάς (Άρης Π.), Τζίφας (Άρης Π.), Κακαφώνης (Κεραυνός)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: Γραμματικόπουλος (Αχαϊκή), Τσίμπιτσης (Όμηρος Νεοχωρίου), Παπαδόπουλος (Πάτραι), Παπαγεωργίου (Παναχαϊκή), Παπασπυρόπουλος (Παναχαϊκή), Κωστής (Ναυπακτιακός Αστέρας), Ανδρεόπουλος (Αχαϊκή), Δενδρινός

ΑΧΑΪΚΗ: Καραμανλής (Πανμοβριακός), Πυρρής (Πανμοβριακός), Αναγνωστόπουλος (Πέλοπας Κιάτου), Ν.Φραγκούλιας (Ατρ.Λάππα), Δ.Φραγκούλιας (Ατρ.Λάππα), Ανδρικόπουλος (Δόξα Παραλίας), Γεωργόπουλος (Πήγασος), Δημητρακόπουλος (Πάτραι), Σκαρτσιάνης (Αίας Γαστούνης). Παπαστεργίου (Ατρόμητος)

ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ: Γκλαβάς (Ζαβλάνι/Αίας), Τσάκας (Σταροχώρι), Ανδριέλος (Ατρόμητος Π.), Σιδέρης (Αστέρας Μιντιλογλίου), Νικολόπουλος (Ζαβλάνι/Αίας), Σουβαλιώτης (Θύελλα Πατρών), Παντελής (Σταροχώρι), Πρίφτης (Πανμοβριακός).

ΔΙΑΣ: Σωτηροπουλος (Ατρόμητος), Ζησιμόπουλος (Διαγόρας), Αβραμόπουλος (Ηρακλής Πατρών).

ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ: Σπυρόπουλος (Διαγόρας Βρ.), Νικολόπουλος (Ατρόμητος Πατρών), Β.Μπινιέρης (Αετός Πατρών), Πυρρής (Αναγέννηση Ψαθόπ.)

ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ: Σουβαλιώτης (ΑΠΟ Αρόης)

ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ: Λιάκος (Προοδευτική Μανωλάδας), Χρυσανθόπουλος (Λέων Αλ.), Νιφόρας (Δόξα Νιφ.), Δρόσος (Εθνικός Σαγ.), Καρκούλιας (Εθνικός Σαγ.), Βούλγαρης (Λέων Αλ.)

ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ: Θ.Παπουτσής (νέος προπονητής), Παπαγεωργακόπουλος (Απόλλων Εγλ.), Κωστούρος (Αχαϊκή), Φωτόπουλος (Δόξα Παραλίας), Σπανός (Ατρόμητος Π.), Μπακάλης (Δόξα Νέας Μανωλάδας), Κυριαζόπουλος (Ατρόμητος Π.)

ΠΑΤΡΑ 2005: Τσολόπουλος (νέος προπονητής, Δίας), Σταματελος (Απόλλων Εγλ.), Λαγός (Παναιτωλικός Κ20)

ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΠΕΓ.: Καλογερόπουλος (Ζαβλάνι/Αίας), Γεωργούσης, Βουκελάτος (Ψηλαλώνια), Ιωαννίδης (Νέοι Δόξα Δράμας), Σ.Μικελάτος (Αχαϊκή), Τ.Μικελάτος (Ατρόμητος Π.), Αποσκίτης (Πήγασος)

 

Β΄ΟΜΙΛΟΣ:

ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: Μπάκας (Πανμοβριακός), Σύρος (ΑΠΟ Αρόης), Τσιούλος (Ερμής Κυβερίου), Σδρόλιας (Πανμοβριακός), Οικονόμου (Δόξα Παραλίας)

ΑΙΓΕΙΡΑ/ΑΚΡΑΤΑ: Γκανατσούλιας (Αναγέννηση Ψαθ.), Έξαρχος (Αστέρας Δερβενίου), Ιωάννου (Ατρόμητος Π.), Αγγελάκης (Φοίνικας/Ζήριας), Μούτσα (Ατρόμητος), Μαυρομάτης (Φοίνικας Ζήριας), Καυγάς (Φοίνικας Ζήριας)

ΑΠΟ ΑΡΟΗΣ: Λεγάτος (Νέος προπονητής)

ΑΠΣ ΠΑΤΡΑΙ: Τσίκας (νέος προπονητής), Μπιτσάκου (Πετεινοί), Σπανός (Πανμοβριακός), Διαμαντόπουλος (Πετεινοί), Κατσιγιάννης (Αστέρας Μιντιλογλίου), Μιχαηλίδης (Όμηρος Νεοχωρίου), Παππάς (Πέλοπας Κιάτου), Ραμαντάνης (Ατρόμητος Π.), Κοντός (Παναχαϊκή), Αγριμάκης (Παναχαϊκή), Τσάμης (Ατρόμητος Π.)

ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ: Βογιατζής (Α.Ε. Πάτρα 2005- νέος προπονητής), Τσαρτόλιας (Ελευθεροχώρι), Χάχαλης (Κεραυνός), Παναγόπουλος (Δόξα Χαλ.), Μιχαλόπουλος (Πάτραι), Θεοδωρόπουλος (Πάτρα 2005), Χαβάνης (Απόλλων Εγλ.), Ραμόπουλος (Πάτρα 2005), Μητρόπουλος (Πανμοβριακός)

ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ΄92: Κουλούρης (Αναγέννηση Ψαθόπ.)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ: Μυλωνόπουλος, Σώζος (ΑΠΟ Αρόης), Γ.Δημητρόπουλος (Ζαβλάνι/Αίας), Ξηροκώστας (Δόξα Πατρών), Μαρκαντώνης (Πήγασος)

ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ: Τζιαντομένικο (Φλόγα Ροδιάς), Κοσκινάς (Δόξα Ελαιώνα), Τσαβαλάς (Α.Ο. Τρικάλων), Γκλαβάς (Φλόγα Ροδιάς), Καραχάλιος (Κεραυνός), Δ.Δημητρόπουλος (Ζαβλάνι/Αίας), Ανδρεόπουλος (Δίας)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: Τσερικλός (Δίας), Φραντζής (Δρέπανο), Δασκαλάκης (Πείρος), Μανθόπουλος (Όμηρος Νεοχωρίου), Βασιλόπουλος (Άρης Πατρών), Παπαγεωργίου (Παναχαϊκός), Πήλιουρας (Δρέπανο), Τσάκας (Δρέπανο), Κατσαμπέκης (Ζαβλάνι/Αίας), Ροδόπουλος (Ατρόμητος), Λάγιος (Αετός Ρίου), Καρβούνης (Αετός Ρίου)

ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ: Καταβάτης (Διαγόρας Βραχν.), Δημόπουλος (ΠΑΟΒ), Ξύδης (ΠΑΟΒ)

ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ: Μπούνας (ΠΑΟ Βάρδας), Θεοφανόπουλος, Γκάτσης (Όμηρος Νεοχωρίου), Καφεντζής (Διαγόρας Βραχνεϊκων), Χριστόπουλος (Πανμοβριακός), Ντόι (Δόξα Ελαιώνα), Οικονόμου (Κόρινθος), Παπαδόπουλος (Θύελλα Αιγίου), Σπανογιάννης (Ατρόμητος Αντιρρίου), Βλάχος (Ατρόμητος Αντιρρίου), Κουραχάνης (Ατρόμητος Αντιρρίου), Μαραγκός (Θύελλα Αιγίου)

Share.

Leave A Reply

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.