Β’ ΕΠΣΑ: Στην Ακράτα ο Καρατζανίδης-Όλες οι μεταγραφές

0

Η τελευταία μεταγραφική είδηση που αφορά την Β΄ΕΠΣΑ κατηγορία αφορά την Ακράτα, που έντυσε στα «κιτρινόμαυρα» τον Σπύρο Καρατζανίδη, ενισχύοντας με έναν αρκετά ικανό παίκτη την μεσοεπιθετική γραμμή της.

Πάμε να δούμε όλες τις μεταγραφές των ομάδων που έχουν χωριστεί σε 3 ομίλους, με το πρωτάθλημα να ξεκινάει στις 23 Σεπτεμβρίου.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟΚΤΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ:

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΙΔΟΒΑΣ: Ντεντόπουλος (προπονητής), Αγγελόπουλος, Παππάς, Λεχουρίτης, Βέσσης (Αρόη ΑΠΟ)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ: Κίκινας (προπονητής), Κράγια (Πρωτέας), Χριστόπουλος (Λέων Αλισσού), Ανδρικόπουλος (Πανιώνιος/Αχιλλέας), Χρυσανθόπουλος (Λιμνοχώρι), Αραπογιάννης (Διαγόρας Βραχ.), Βλάντι (Λέων Αλισσού), Χρυσοβιτσάνος (Δόξα Παραλίας)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΠΠΑ: Πανούτσος (προπονητής), Κονιδάρης (προπονητής), Γκουτσούλας, Φραγκούλιας (Πρωτέας), Λάζαρης

ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ: Γρουζής (Κεραυνός Μιτόπ.), Κασπίρης (Γαλήνη), Γραμματσούλιας (Δόξα Παρ.), Δασκαλάκης (Φαραϊκός), Κωστόπουλος (Αετός Σταμνάς)

ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2010: Τζόλλας (Αστέρας Τσουκαλείκων)

ΔΙΑΣ: Τσολόπουλος (προπονητής), Βαλσαμής (Άρης Πατρών)

ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ: Ζαχαράτος (Φωστήρας), Κουλογιάννης (Αλικυρναϊκός), Κολάρος (Απόλλων Αιγίου), Παπαδιονυσίου (Απόλλων Αιγίου), Λιακόπουλος (Καλάβρυτα), Γεροντίδης (Παναχαϊκός), Σπηλιόπουλος (Ωλενιακός), Καρμοκόλιας (Ολυμπιακό Πατρών)

ΚΑΛΛΙΘΕΑ: Αθανασακόπουλος (προπονητής),

ΚΑΜΙΝΙΑ: Κωστόπουλος (Ψηλαλώνια), Χαλούλος (Ακράτα), Αποστόλου (Ακράτα), Βερβέρογλου (Απόλλων Αιγίου), Οικονομόπουλος (Ροίτικα), Μητρόπουλος (Αστέρας Τσουκαλείκων), Μολφέτας (Ψηλαλώνια), Τσιβγινιδης (Κουρτέσι), Πετρόπουλος (Κουρτέσι), Χατούπης

ΠΕΙΡΟΣ ΙΣΩΜΑΤΟΣ: Παντελής (Απόλλων Εγλ.), Μαγνησαλής (Αναγέννηση Πατ.),Μπούρδος (Πάτραι), Πατζόγλου (Πυρσός),

ΣΤΑΡΟΧΩΡΙ:  Μέρελης (προπονητής), Μπομής (Κεραυνός Μιτόπ.), Αργυρόπουλος (Απόλλων Εγλ.), Διαμαντόπουλος (Πετεινοί), Κανελλόπουλος (Ρωμανός), Παλούμπης (ΠΑΟ Κανδύλας), Κοτσανόπουλος (Πολύτεκνος), Μπεξης (Δόξα Πατρών), Κιούφτης, Κουτσαντώνης

ΤΡΙΤΑΙΪΚΟΣ: Κολαίτης (Περιβόλα), Π,Καπατσούλιας (Κεραυνός Μιτ.), Α.Καπατσούλιας (Κεραυνός Μιτ.), Θεοδωρόπουλος (Αχαιός Σαρ.)

ΦΑΡΑΪΚΟΣ: Δρακοπαναγιωτάκης (προπονητής), Σαββόπουλος (Δόξα Χαλ.), Λίτης (Ζαβλάνι), Παρασκευόπουλος (Δαβουρλής), Μπάτραλης (Περιβόλα), Γεωργοπουλος (Δόξα Πατ.), Δούλος (Φαραϊκός), Τόνοφ (Άτλας), Δεληγιαννάκης (Ωλενιακός), Γιάνναρος (Ατρόμητος Ζαρ.), Γεωργακόπουλος (Πυρσός)

ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ: Χαρμαντας (Περιβόλα)

 

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ: Κ.Χριστόπουλος (Κεραυνός Μιτ.), Γ.Χριστόπουλος (Κεραυνός Μιτ.), Μπαλαλάς (Πολύτεκνος), Σπυρόπουλος (Πολύτεκνος), Αγγιούς (Πετεινοί), Θεοχάρης (Αχαϊκός), Λάγιος (Κεραυνός Α.Β.), Παπαθανασόπουλος (Κεραυνός Α.Β.), Γλύκας

Α.Π.Ο. ΑΡΟΗ: Γεροντίδης (Απόλλων Βίδ.), Ξάνθης, Γραμματσούλιας (Πολύτεκνος), Γκοτσόπουλος (Πολύτεκνος)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΑΣ: Αθανασακόπουλος (Κεραυνός Α.Β.), Ματζουράκης (Δόξα Χαλ.), Παλαιοθόδωρος (Πετεινοί), Μπακόπουλος (Αχαιός Σαρ.), Μακρυπόδης (Πετεινοί), Γιαννόπουλος (Ίκαρος Πετρωτού), Βρύνιας (Απόλλων Βίδοβας), Μανιάτης (Αθηναϊκός), Μπερτσουκλής (Θύελλα Πατρών)

ΑΧΑΪΚΟΣ: Αγγελόπουλος (Πήγασος Πατρών)

ΖΑΒΛΑΝΙ/ΑΙΑΣ: Αθανασόπουλος (προπονητής), Ρ.Χότζα (Αετός Ρίου), Χατίγια (Φωστήρας), Β.Ντούλιας (Αίας Π.), Χ.Ντούλιας (Αίας Π.), Λιβαθηνόπουλος (Αχιλλέας Καμαρών), Τσεκούρας (Περιβόλα), Αγοράκης (Αετός Πατρών), Καπετανάκος (Αετός Πατρών)

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ: Μάγκος (Δήμος Διακοπτού), Γιαννικόπουλος (Ρωμανός), Αβραμόπουλος (Α.Ε. Πάτρα 2005), Ρέντζης (Ρωμανός), Παπαχριστόπουλος (Νέοι Παναιγιάλειου)

ΠΑΤΡΑΙ: Πλέγας (προπονητής), Ντινόπουλος (Κεραυνός Α.Β.), Παναγάκης (Αετός Πατρών), Ραμόπουλος (Πήγασος Μπ.), Δημητρόπουλος (Μέγας Δικέφαλος), Παληγεώργος (Αετός Πατρών), Αβράμης (Πανμοβριακός), Σταυρόπουλος (Άρης Πατ.), Παπατάσσος (Απόλλων Εγλ.), Κουργιαλής (Αετός Πατρών), Πόγκας (Ατρόμητος Πατ.)

ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΣ: Σουγλέρης (προπονητής), Σταμόπουλος (Μεγας Δικέφαλο), Κρίγκας (Μέγας Δικέφαλο), Μ.Κυριτόπουλος (Περιβόλα), Μπαρούνης (Ροίτικα), Μιχαλιτσιάνος (Περιβόλα), Κανελλόπουλος (Αχαϊκός), Παναγιωτόπουλος (Αστέρας Τσουκαλείκων)

ΨΗΛΑΛΩΝΙΑ: Μπεκιάρης (Δρέπανο)

 

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005: Βουρλούμης (Ατρόμητος Πατρών)

ΑΚΡΑΤΑ: Κυρίκος (Φλόγα Ροδιάς), Τσιρίγκας (τερματοφύλακας), Α.Σέρμπος (Λιμνοχώρι), Παναγόπουλος (Φωστήρας), Λαμπρόπουλος (Κρίνος), Καρατζανίδης

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΨΑΘ.: Παλούκης (Πολύτεκνος), Ρηγάτος (Ατρόμητος Χαλανδρίου), Τριανταφυλλόπουλος (Ατρόμητος Π.), Θ.Τσαμτσούρης (Φοίνικας Σαλμενίκου), Μπούνιας (Φοίνικας Σαλμενίκου), Χίνκου (Ποσειδώνας Δρεπάνου), Ντούνης (Ποσειδώνας Δρεπάνου)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΙΓΙΟΥ: Βαρνακιώτης (Θύελλα Πατ.)

ΑΡΓΥΡΑ: Ζέρβας (Ποσειδώνας Δρεπάνου), Μάγκος Α. (Γαργαλιάνους)

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ: Μπαβιώλης (προπονητής), Τσάμης (Ηρακλής Κ-19), Ρουμελιώτης (Αστέρας Μενιδίου), Λιόσης (Ποσειδών Δρεπάνου), Γκοτσόπουλος (Φοίνικας Σαλμεν.)

ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ: Μητρόπουλος (Δόξα Ελαιώνα), Α.Παξιμάδης (Θύελλα Αιγίου), Γ.Παξιμάδης (Θύελλα Αιγίου), Τσέντζος (Αναγέννηση/Αίας), Χριστοδουλόπουλος (Αστήρ Τέμενης)

ΖΗΡΙΑ: Ψυχογιάννης (προπονητής), Μαυρομάτης (Δόξα Ελαιώνα), Μακρής (Δόξα Ελαιώνα), Μερτής (Λύκοι Διακοπτού), Παρίσης (Κεραυνός Σελιαν.), Τσιλιακός (Ηρακλής Λάρισας), Βαρελάς (Σκεπαστό)

ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ: Κλουκίνας (Δάφνη Πατ.), Γκολφινόπουλος (Πανευρωστινιακός), Ζαραδούκας (Καλλονή)

ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ: Κ.Βλάχος (προπονητής), Πολυζωγόπουλος (Δόξα Χαλ.), Διον.Καλαμαράς (Αστέρας Τέμενης), Δημ.Καλαμαράς (Αστέρας Τέμενης), Φάκος (Αστέρας Τέμενης), Βραχλιώτης (Σκεπαστό), Μπερτσουκλής (Σκεπαστό), Ντάλλας

ΚΕΡΑΥΝΟΣ 2016: Γασπαρινάτος (Αναγέννηση Πατρών), Μπαμπίλης (Ζήρια)

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ: Χρηστίδης (προπονητής), Τεμπονέρας (Αχαιός Σαρ.), Αναγνώστου (Διαγόρας), Σανδραβέλης (Διαγόρας), Τσάκας (Αετός Ρίου), Ηλιόπουλος (Αργυρά-δανεικός)

ΣΚΕΠΑΣΤΟ: Παπαδημητρόπουλος (Απολλων Αιγίου), Παρασκευάς (Άρης Κουνινάς), Τζόβολος (Απόλλων Αιγίου)

ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΙΑΣ: Κατσαούνης (Φοίνικας Σαλμενίκου)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ: Καυγάς (Αστέρας Τέμενης), Αλεξόπουλος (Αχιλλέας Καμ.), Χ.Μαρής (Διακοπτό), Γ.Μαρής (Αναγέννηση Παραλίας)

Share.

Leave A Reply