Η κλήρωση της Α1 ΕΣΚΑ-Η

0

Έγινε σήμερα η κλήρωση της Α1 ΕΣΚΑ-Η κατηγορίας με το πρωταθλημα να ξεκινάει 6 με 7 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α1:

1η Αγωνιστική

Νίκη Προαστείου-Αραχωβίτικα/Ακταίο

Ολυμπιονίκης-Προμηθέας 2014

Ολυμπιάδα-Παναχαϊκή

Απολλωνιάδα-Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ

ΑΕ Λεχαινών-ΕΑΠ

ΑΓΕ Ζακύνθου-Αίολος Αγυιάς

Ηφαιστος/Αχιλλέας-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ

2η Αγωνιστική

Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-ΑΓΕ Ζακύνθου

Αίολος Αγυιάς-ΑΕ Λεχαινών

ΕΑΠ-Απολλωνιάδα

Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ-Ολυμπιάδα

Παναχαϊκή-Ολυμπιονίκης

Προμηθέας 2014-Νίκη Προαστείου

Αραχωβίτικα/Ακταίο-Ηφαιστος/Αχιλλέας

3η Αγωνιστική

Νίκη Προαστείου-Παναχαϊκή

Ολυμπιονίκης-Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ

Ολυμπιάδα-ΕΑΠ

Απολλωνιάδα-Αίολος Αγυιάς

ΑΕ Λεχαινών-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ

ΑΓΕ Ζακύνθου-Ηφαιστος/Αχιλλέας

Αραχωβίτικα/Ακταίο-Προμηθέας 2014

4η Αγωνιστική

ΑΓΕ Ζακύνθου-Αραχωβίτικα/Ακταίο

Ηφαιστος/Αχιλλέας-ΑΕ Λεχαινών

Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Απολλωνιάδα

Αίολος Αγυιάς-Ολυμπιάδα

ΕΑΠ-Ολυμπιονίκης

Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ-Νίκη Προαστείου

Παναχαϊκή-Προμηθέας 2014

5η Αγωνιστική

Νίκη Προαστείου-ΕΑΠ

Ολυμπιονίκης-Αίολος Αγυιάς

Ολυμπιάδα-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ

Απολλωνιάδα-Ηφαιστος/Αχιλλέας

ΑΕ Λεχαινών-ΑΓΕ Ζακύνθου

Προμηθέας 2014-Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ

Αραχωβίτικα/Ακταίο-Παναχαϊκή

6η Αγωνιστική

ΑΕ Λεχαινών-Αραχωβίτικα/Ακταίο

ΑΓΕ Ζακύνθου-Απολλωνιάδα

Ηφαιστος/Αχιλλέας-Ολυμπιάδα

Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Ολυμπιονίκης

Αίολος Αγυιάς-Νίκη Προαστείου

ΕΑΠ-Προμηθέας 2014

Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ-Παναχαϊκή

7η Αγωνιστική

Νίκη Προαστείου-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ

Ολυμπιονίκης-Ηφαιστος/Αχιλλέας

Ολυμπιάδα-ΑΓΕ Ζακύνθου

Απολλωνιάδα-ΑΕ Λεχαινών

Παναχαϊκή-ΕΑΠ

Προμηθέας 2014-Αίολος Αγυιάς

Αραχωβίτικα/Ακταίο-Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ

8η Αγωνιστική

Απολλωνιάδα-Αραχωβίτικα/Ακταίο

ΑΕ Λεχαινών-Ολυμπιάδα

ΑΓΕ Ζακύνθου-Ολυμπιονίκης

Ηφαιστος/Αχιλλέας-Νίκη Προαστείου

Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Προμηθέας 2014

Αίολος Αγυιάς-Παναχαϊκή

ΕΑΠ-Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ

9η Αγωνιστική

Νίκη Προαστείου-ΑΓΕ Ζακύνθου

Ολυμπιονίκης-ΑΕ Λεχαινών

Ολυμπιάδα-Απολλωνιάδα

Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ-Αίολος Αγυιάς

Παναχαϊκή-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ

Προμηθέας 2014-Ηφαιστος/Αχιλλέας

Αραχωβίτικα/Ακταίο-ΕΑΠ

10η Αγωνιστική

Ολυμπιάδα-Αραχωβίτικα/Ακταίο

Απολλωνιάδα-Ολυμπιονίκης

ΑΕ Λεχαινών-Νίκη Προαστείου

ΑΓΕ Ζακύνθου-Προμηθέας 2014

Ηφαιστος/Αχιλλέας-Παναχαϊκή

Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ

Αίολος Αγυιάς-ΕΑΠ

11η Αγωνιστική

Νίκη Προαστείου-Απολλωνιάδα

Ολυμπιονίκης-Ολυμπιάδα

ΕΑΠ-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ

Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ-Ηφαιστος/Αχιλλέας

Παναχαϊκή-ΑΓΕ Ζακύνθου

Προμηθέας 2014-ΑΕ Λεχαινών

Αραχωβίτικα/Ακταίο-Αίολος Αγυιάς

12η Αγωνιστική

Ολυμπιονίκης-Αραχωβίτικα/Ακταίο

Ολυμπιάδα-Νίκη Προαστείου

Απολλωνιάδα-Προμηθέας 2014

ΑΕ Λεχαινών-Παναχαϊκή

ΑΓΕ Ζακύνθου-Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ

Ηφαιστος/Αχιλλέας-ΕΑΠ

Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Αίολος Αγυιάς

13η Αγωνιστική

Νίκη Προαστείου-Ολυμπιονίκης

Αίολος Αγυιάς-Ηφαιστος/Αχιλλέας

ΕΑΠ-ΑΓΕ Ζακύνθου

Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ-ΑΕ Λεχαινών

Παναχαϊκή-Απολλωνιάδα

Προμηθέας 2014-Ολυμπιάδα

Αραχωβίτικα/Ακταίο-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ

* Οι αγώνες του β΄ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.

Share.

Leave A Reply

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.