Η κλήρωση της Α2 ΕΣΚΑ-Η

0

Ενδιαφέρον και ανταγωνιστικό πρωτάθλημα περιμένουμε στην φετινή Α2 ΕΣΚΑ-Η που ξεκινάει και αυτή 6 και 7 Οκτωβρίου.

1η Αγωνιστική

Α.Ο. Δύμης ΄07-ΑΕ Προαστείου

Πανωλενειακός-ΕΑ Παραλίας

Ανδραβίδα-Γαλήνη

Σφήκα Αμαλιάδας-Παναχαϊκός

ΝΕΠ-Κρόνος

Κρήνη ΄97-Κεφαλληνιακός 2013

Αχαιός ΄47-Φαέθων Αντιρρίου

2η Αγωνιστική

Φαέθων Αντιρρίου-Κρήνη ΄97

Κεφαλληνιακός 2013-ΝΕΠ

Κρόνος-Σφήκα Αμαλιάδας

Παναχαϊκός-Ανδραβίδα

Γαλήνη-Πανωλενειακός

ΕΑ Παραλίας-Α.Ο. Δύμης ΄07

ΑΕ Προαστείου-Αχαιός ΄47

3η Αγωνιστική

Α.Ο. Δύμης ΄07-Γαλήνη

Πανωλενειακός-Παναχαϊκός

Ανδραβίδα-Κρόνος

Σφήκα Αμαλιάδας-Κεφαλληνιακός 2013

ΝΕΠ-Φαέθων Αντιρρίου

Κρήνη ΄97-Αχαιός ΄47

ΑΕ Προαστείου-ΕΑ Παραλίας

4η Αγωνιστική

Κρήνη ΄97-ΑΕ Προαστείου

Αχαιός ΄47-ΝΕΠ

Φαέθων Αντιρρίου-Σφήκα Αμαλιάδας

Κεφαλληνιακός 2013-Ανδραβίδα

Κρόνος-Πανωλενειακός

Παναχαϊκός-Α.Ο. Δύμης ΄07

Γαλήνη-ΕΑ Παραλίας

5η Αγωνιστική

Α.Ο. Δύμης ΄07-Κρόνος

Πανωλενειακός-Κεφαλληνιακός 2013

Ανδραβίδα-Φαέθων Αντιρρίου

Σφήκα Αμαλιάδας-Αχαιός ΄47

ΝΕΠ-Κρήνη ΄97

ΕΑ Παραλίας-Παναχαϊκός

ΑΕ Προαστείου-Γαλήνη

6η Αγωνιστική

ΝΕΠ-ΑΕ Προαστείου

Κρήνη ΄97-Σφήκα Αμαλιάδας

Αχαιός ΄47-Ανδραβίδα

Φαέθων Αντιρρίου-Πανωλενειακός

Κεφαλληνιακός 2013-Α.Ο. Δύμης ΄07

Κρόνος-ΕΑ Παραλίας

Παναχαϊκός-Γαλήνη

7η Αγωνιστική

Α.Ο. Δύμης ΄07-Φαέθων Αντιρρίου

Πανωλενειακός-Αχαιός ΄47

Ανδραβίδα-Κρήνη ΄97

Σφήκα Αμαλιάδας-ΝΕΠ

Γαλήνη-Κρόνος

ΕΑ Παραλίας-Κεφαλληνιακός 2013

ΑΕ Προαστείου-Παναχαϊκός

8η Αγωνιστική

Σφήκα Αμαλιάδας-ΑΕ Προαστείου

ΝΕΠ-Ανδραβίδα

Κρήνη ΄97-Πανωλενειακός

Αχαιός ΄47-Α.Ο. Δύμης ΄07

Φαέθων Αντιρρίου-ΕΑ Παραλίας

Κεφαλληνιακός 2013-Γαλήνη

Κρόνος-Παναχαϊκός

9η Αγωνιστική

Α.Ο. Δύμης ΄07-Κρήνη ΄97

Πανωλενειακός-ΝΕΠ

Ανδραβίδα-Σφήκα Αμαλιάδας

Παναχαϊκός-Κεφαλληνιακός 2013

Γαλήνη-Φαέθων Αντιρρίου

ΕΑ Παραλίας-Αχαιός ΄47

ΑΕ Προαστείου-Κρόνος

10η Αγωνιστική

Ανδραβίδα-ΑΕ Προαστείου

Σφήκα Αμαλιάδας-Πανωλενειακός

ΝΕΠ-Α.Ο. Δύμης ΄07

Κρήνη ΄97-ΕΑ Παραλίας

Αχαιός ΄47-Γαλήνη

Φαέθων Αντιρρίου-Παναχαϊκός

Κεφαλληνιακός 2013-Κρόνος

11η Αγωνιστική

Α.Ο. Δύμης ΄07-Σφήκα Αμαλιάδας

Πανωλενειακός-Ανδραβίδα

Κρόνος-Φαέθων Αντιρρίου

Παναχαϊκός-Αχαιός ΄47

Γαλήνη-Κρήνη ΄97

ΕΑ Παραλίας-ΝΕΠ

ΑΕ Προαστείου-Κεφαλληνιακός 2013

12η Αγωνιστική

Πανωλενειακός-ΑΕ Προαστείου

Ανδραβίδα-Α.Ο. Δύμης ΄07

Σφήκα Αμαλιάδας-ΕΑ Παραλίας

ΝΕΠ-Γαλήνη

Κρήνη ΄97-Παναχαϊκός

Αχαιός ΄47-Κρόνος

Φαέθων Αντιρρίου-Κεφαλληνιακός 2013

13η Αγωνιστική

Α.Ο. Δύμης ΄07-Πανωλενειακός

Κεφαλληνιακός 2013-Αχαιός ΄47

Κρόνος-Κρήνη ΄97

Παναχαϊκός-ΝΕΠ

Γαλήνη-Σφήκα Αμαλιάδας

ΕΑ Παραλίας-Ανδραβίδα

ΑΕ Προαστείου-Φαέθων Αντιρρίου

* Οι αγώνες του β΄ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.

Share.

Leave A Reply