Οι διαιτητές του ΣΚ σε Α’,Β’,Γ’ ΕΠΣΑ

0
Αναλυτικά οι διαιτητές για τα πρωταθλήματα και τις αγωνιστικές που έρχονται το σαββατοκύριακο σε Α’, Β’ και Γ’ ΕΠΣΑ.

Ορίσθηκαν πριν από λίγο οι διαιτητές των αναμετρήσεων του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αχαΐας, με το πρόγραμμα να έχει ως εξής :

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (19η Αγωνιστική)

Α Όμιλος

Σάββατο 2/2

Ώρα 15.30

Τριταιϊκός-Αναγέννηση Πατρών 0-3 α.α.

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Πήγασος-Δόξα Παραλίας, Κουτρουμάνης

Γήπεδο Σαγεϊκων, Εθνικός-Δίας Σαραβαλίου, Χρονάς

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Δόξα Χαλανδρίτσας-Αχαϊκή, Μακρυπόδης

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ατρόμητος-Αστέρας Τσουκαλεϊκων, Σαφαρίκας

Κυριακή 3/2

Ώρα 15.30

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», ΑΕ Πάτρα-Θύελλα Πατρών, Μιχαλόπουλος

Β Όμιλος

Σάββατο 2/2

Ώρα 15.30

Γήπεδο «Ντα Λουζ», Άρης Πατρών-Νίκη Προαστίου, Καδδάς

Γήπεδο Αγυιάς, Αετός Πατρών-Δρέπανο, Μέρμηγκας

Δημ. Στάδιο Αιγίου, Θύελλα Αιγίου-Ζαβλάνι/Αίας, Τζαγκαράκης

Γήπεδο Ρίου, ΑΠΣ Πάτραι-Φοίνικας Ζήριας, Πετρόπουλος

Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Δαβουρλής, Μπλίκας

Κυριακή 3/2

Ώρα 15.30

Γήπεδο Αγυιάς, Πανιώνιος/Αχιλλέας-Αναγέννηση Ψαθοπύργου,  Καλύβας

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (17η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 2/2

Ώρα 15.30

Γήπεδο Αλισσού, Λέων Αλισσού-ΠείροςΙσώματος, Γιαννόπουλος

Κυριακή 3/2

Ώρα 12.30

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ίκαρος Πετρωτού-Ροίτικα,  Ντάβλα

Ώρα 15.30

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Προοδευτική-Φαραϊκός, Παπαχρήστος

Γήπεδο Μαζαρακίου, Λιμνοχώρι-Ατρόμητος Λάππα, Παπαδόπουλος

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Καμίνια-Αχαϊός Σαραβαλίου, Τζαγκαράκης

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Σταροχώρι-Απόλλων Βίδοβας, Πολυγένης

Γήπεδο Μιντιλογλίου, Αστέρας Μιντιλογλίου-Ωλενιακός, Αθανασόπουλος

Β’ Όμιλος

Σάββατο 2/2

Ώρα 15.30

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Περιβόλα-Απόλλων Εγλυκάδας, Παπαδόπουλος

Κυριακή 3/2

Ώρα 12.30

Γήπεδο Αγυιάς, ΑΠΟ Αρόης-Παναχαϊκός, Πετρόπουλος

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Πυρσός-Ρωμανός, Σπυρόπουλος

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ολυμπιακός-Πολύτεκνος, Μαχαίρας

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Αχαϊκός-Πετεινοί, Οικονόμου

Ώρα 15.30

Γήπεδο Προαστίου, Ηρακλής Πατρών-Ψηλαλώνια, Μπλίκας

Γήπεδο «Ντα Λούζ», Γαλήνη-Δόξα Πατρών, Σταθόπουλος

Γ’ Όμιλος

Σάββατο 2/2

Ώρα 15.30

Γήπεδο Ροδιάς, Δόξα Ελαιώνα-Κεραυνός 2016, Μιχαλόπουλος

Κυριακή 3/2

Ώρα 12.30

Γήπεδο Ρίου, Φλόγα Κ. Καστριτσίου-Απόλλων Συνοικισμού, Καραβασίλης

Ώρα 15.30

Γήπεδο Ροδιάς, Φλόγα Ροδιάς-Άνω Καστρίτσι, Τηλιγάδας

Γήπεδο Καλαβρύτων, Καλάβρυτα-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων, Παλαιολόγος

Γήπεδο Τέμενης, Αστέρας Τέμενης-Αιγείρα/Ακράτα, Χρονάς

Γήπεδο Δημητρόπουλου, Κεραυνός Σελιανιτίκων-Αυτόνομη, Τσιρίνης

Γήπεδο Ρίου, Αετός Ρίου-Αργυρά, Ταξιάρχης

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η Αγωνιστική)

Σάββατο 2/2

Ώρα 15.30

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Αστραπή-Αχιλλέας Καμαρών, Aθανασόπουλος

Κυριακή 3/2

Ώρα 15.00

Γήπεδο Αβύθου, Άβυθος Αιγιαλείας-ΠΑΟΚ Πατρών, Καρράς

Ώρα 15.30

Γήπεδο Λακκόπετρας, Δόξα Νιφορεϊκων-Σπάρτακος, Γκαβός

Γήπεδο Μετοχίου, Μετόχι-ΑΕΚ Πατρών, Αρκουμάνης

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Δάφνη Πατρών-Σκεπαστό, Χαμουζάς

Γήπεδο Ριόλου, Κρίνος-Καλλιθέα, Γιαννόπουλος

Ρεπό : ΑΕ Αρόης

Share.

Leave A Reply

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.