Οι διαιτητές του ΣΚ (14, 15/4) σε Α΄, Β΄, Γ΄ΕΠΣΑ!

0
Τα πρωταθλήματα σε Α΄ΕΠΣΑ και Β΄ΕΠΣΑ έχουν μπει σε κρίσιμη καμπή και επανέρχονται στην αγωνιστική δράση με την 27η αγωνιστική πράξη τους.

Παράλληλα ανοίγει και η αυλαία στα πλέι οφ ανόδου της Γ΄ΕΠΣΑ. Πάμε να δούμε αναλυτικά τον πίνακα με τους διαιτητές των αναμετρήσεων:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/4 (5.30 μ.μ.)

Γηπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι – Φωστήρας, Χρονάς.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση – Δόξα Παραλίας, Μέρμηγκας.

Γηπ. Αλισσού: Λέων – Ατρόμητος, Φωκάς.

Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος – Δαβουρλής, Μακρυπόδης.

Γηπ. Ντα Λουζ: Αρης – Θύελλα Πατρών, Καλύβας.

Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων – Αετός, Ντάβλα.

Γηπ. Προαστείου: Νίκη – Κεραυνός, Πετρόπουλος.

Γηπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου – Πανμοβριακός, Καδδάς.

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/4 (5.30 μ.μ.)

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Καλαβρύτων: Καλάβρυτα – Απόλλων Συνοικισμού, Τσιρογιάννης.

Γηπ. Ακράτας: Ακράτα – Ζήρια/ΤΑΔ’93, Τζαγκαράκης.

Γηπ. Αιγείρας: Θύελλα Αιγείρας – Αστέρας Τέμενης, Ανδριανός.

Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός 2016 – Αχιλλέας Καμαρών, Μιχαλόπουλος.

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/4

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 2 μ.μ.: Πήγασος Πατρών – Αχαιός, Καδδάς.

Γηπ. Λιμνοχωρίου, 5.30 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας – Ατρόμητος Λάππα, Παλαιολόγος.

Γηπ. Βραχνεΐκων, 5.30 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Τριταιϊκός, Χρονάς.

Γηπ. Χαλανδρίτσας, 5.30 μ.μ.: Σταροχώρι – Καμίνια, Τιμολέων.

Γηπ. Μιντιλογλίου, 5.30 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου – Δόξα Χαλανδρίτσας, Παππάς.

Γηπ. Θύελλας, 5.30 μ.μ.: Ωλενιακός – Διαγόρας 2010, Τηλιγάδας.

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 5.30 μ.μ.: Δίας – Φαραϊκός, Ανδριανός.

Γηπ. Μαζαρακίου, 5.30 μ.μ.: Πείρος – Καλλιθέα, Σπυρόπουλος.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 11 π.μ.: Πάτρα 2005 – Πολύτεκνος, Σακελλαρίου.

Γηπ. Αγυιάς, 11.30 π.μ.: ΑΠΟ Αρόης – Απόλλων Εγλυκάδας, Γιαννόπουλος.

Γηπ. Ρίου, 2 μ.μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου – Δάφνη, Κουτρουμάνης.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 2.30 μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών – Αχαϊκός, Μαχαίρας-Μουστάκας.

Γηπ. Αγυιάς, 2.30 μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας – ΑΠΣ Πάτραι, Τσιρογιάννης.

Γηπ. Αγυιάς, 5.30 μ.μ.: Αυτόνομη – Αετός Ρίου, Αθανασόπουλος.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 5.30 μ.μ.: Ψηλαλώνια – Πανιώνιος/Αχιλλέας, Παπάδης.

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Καμαρών, 5.30 μ.μ.: Φοίνικας – Φλόγα Ροδιάς, Σαφαρίκας.

Γηπ. Ροδιάς, 5.30 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού – Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Μακρυπόδης.

Γηπ. Αβύθου, 5.30 μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας – Αργυρά, Οικονόμου.

Γηπ. Προαστείου, 5.30 μ.μ.: ΑΕ Δρεπάνου – Σκεπαστό, Ασπρουλόπουλος.

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΛΕΪ ΟΦ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/4 (5.30 μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Α. Κάνιστρας: Πετεινοί – Ρωμανός, Οικονόμου.

Γηπ. Ρίου: Δόξα Πατρών – Γαλήνη, Αλεξόπουλος.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Σουλίου: Παναχαϊκός – ΑΕΚ Πατρών, Τρίγκας.

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/4

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Α. Κάνιστρας: Προοδευτική – Περιβόλα, Μιχαλόπουλος.

Share.

Leave A Reply