Το πρόγραμμα Πανμοβριακού, Διαγόρα, Παναιγιαλείου στη νέα Γ΄Εθνική

0
Πραγματοποιήθηκε πριν λίγες ώρες η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής και οι ομάδες της Αχαϊας έμαθαν αναλυτικά το πρόγραμμα των αγωνιστικών υποχρεώσεων τους στον 8ο όμιλο.

Η κληρωτίδα είχε κέφια και στην πρεμιέρα (30/9) ο Παναιγιάλειος δοκιμάζεται στην έδρα του Διαγόρα Ρόδου του Γιάννη Μπουρλάκη, ο Πανμοβριακός ξεκινά το «ταξίδι» στον Ριόλο με τον Φοίβο Κρεμαστής, ενώ ο Διαγόρας Βραχνείκων υποδέχεται σε ένα μεγάλο ντέρμπι τον ανανεωμένο ΠΑΟ Βάρδας.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Γ΄Εθνικής (8ος όμιλος).

1η αγωνιστική-14η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου-Παναιγιάλειος

Ιάλυσος-Παλληνιακός

Διαγόρας Βραχνείκων-ΠΑΟ Βάρδας

Νίκη Τραγανού-Αστέρας Αμαλιάδας

Πανμοβριακός-Φοίβος

Θύελλα Ραφήνας-Πανηλειακός

Ρεπό: Αχαρναϊκός

 

2η αγωνιστική-15η αγωνιστική

Αχαρναϊκός-Διαγόρας Ρόδου

Παναιγιάλειος-Ιάλυσος

Παλληνιακός-Νίκη Τραγανού

ΠΑΟ Βάρδας-Πανμοβριακός

Αστέρας Αμαλιδάς-Θύελλα Ραφήνας

Φοίβος-Πανηλειακός

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνείκων

 

3η αγωνιστική-16η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου-Ιάλυσος

Διαγόρας Βραχνείκων-Αχαρναϊκός

Νίκη Τραγανού-Παναιγιάλειος

Θύελλα Ραφήνας-Παλληνιακός

Πανηλειακός-ΠΑΟ Βάρδας

Φοίβος-Αστέρας Αμαλιάδας

Ρεπό: Πανμοβριακός

 

4η αγωνιστική-17η αγωνιστική

Διαγόρας Βραχνείκων-Διαγόρας Ρόδου

Ιάλυσος-Νίκη Τραγανού

Αχαρναϊκός-Πανμοβριακός

Παναιγιάλειος-Θύελλα Ραφήνας

Παλληνιακός-Φοίβος

ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Αμαλιάδας

Ρεπό: Πανηλειακός

 

5η αγωνιστική-18η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου-Νίκη Τραγανού

Πανμοβριακός-Διαγόρας Βραχνέικων

Θύελλα Ραφήνας-Ιάλυσος

Πανηλειακός-Αχαρναϊκός

Φοίβος-Παναιγιάλειος

ΠΑΟ Βάρδας-Παλληνιακός

Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

 

6η αγωνιστική- 19η αγωνιστική

Πανμοβριακός-Διαγόρας Ρόδου

Νίκη Τραγανού-Θύελλα Ραφήνας

Διαγόρας Βραχνέικων-Πανηλειακός

Ιάλυσος-Φοίβος

Αχαρναϊκός-Αστέρας Αμαλιάδας

Παναιγιάλειος-ΠΑΟ Βάρδας

Ρεπό: Παλληνιακός

 

7 αγωνιστική-20η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου-Θύελλα Ραφήνας

Πανηλειακός-Πανμοβριακός

Φοίβος-Νίκη Τραγανού

Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Βραχνέικων

ΠΑΟ Βάρδας-Ιάλυσος

Παλληνιακός-Αχαρναϊκός

Ρεπό: Παναιγιάλειος

 

8η αγωνιστική-21η αγωνιστική

Πανηλειακός-Διαγόρας Ρόδου

Θύελλα Ραφήνας-Φοίβος

Πανμοβριακός-Αστέρας Αμαλιάδας

Νίκη Τραγανού-ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνέικων-Παλληνιακός

Αχαρναϊκός-Παναιγιάλειος

Ρεπό: Ιάλυσος

 

9η αγωνιστική-22η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου-Φοίβος

Αστέρας Αμαλιάδας-Πανηλειακός

ΠΑΟ Βάρδας-Θύελλα Ραφήνας

Παλληνιακός-Πανμοβριακός

Παναιγιάλειος-Διαγόρας Βραχνέικων

Ιάλυσος-Αχαρναϊκός

Ρεπό: Νίκη Τραγανού

 

10η αγωνιστική-23η αγωνιστική

Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Ρόδου

Φοίβος-ΠΑΟ Βάρδας

Πανηλειακός-Παλληνιακός

Πανμοβριακός-Παναιγιάλειος

Νίκη Τραγανού-Αχαρναϊκός

Διαγόρας Βραχνέικων-Ιάλυσος

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

 

11η αγωνιστική-24η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου-ΠΑΟ Βάρδας

Παλληνιακός-Αστέρας Αμαλιάδας

Παναιγιάλειος-Πανηλειακός

Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας

Ιάλυσος-Πανμοβριακός

Νίκη Τραγανού-Διαγόρας Βραχνέικων

Ρεπό: Φοίβος

 

12η αγωνιστική-25η αγωνιστική

Παλληνιακός-Διαγόρας Ρόδου

Αστέρας Αμαλιάδας-Παναιγιάλειος

Φοίβος-Αχαρναϊκός

Πανηλειακός-Ιάλυσος

Θύελλα Ραφήνας-Διαγόρας Βραχνέικων

Πανμοβριακός-Νίκη Τραγανού

Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

 

13η αγωνιστική-26η αγωνιστική

Παναιγιάλειος-Παλληνιακός

Αχαρναϊκός-ΠΑΟ Βάρδας

Ιάλυσος-Αστέρας Αμαλιάδας

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Φοίβος

Νίκη Τραγανού-Πανηλειακός

Θύελλα Ραφήνας-Πανμοβριακός

Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

Share.

Leave A Reply