Α’ ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Πέττα – Αρλα
Διαγόρας 2010 – Σταροχώρι
Πείρος – Προοδευτική
Πυρσός – Μετόχι
Πρωτέας – Καμίνια
Ροϊτικα – Ακάδημος
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Διαγόρας 2010 – Δόξα Πέττα
Αρλα – Πείρος
Σταροχώρι – Πυρσός
Προοδευτική – Πρωτέας
Μετόχι – Ροϊτικα
Ακάδημος – Καμίνια
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Πέττα – Πείρος
Πυρσός – Διαγόρας 2010
Πρωτέας – Αρλα
Ροϊτικα – Σταροχώρι
Ακάδημος – Προοδευτική
Καμίνια – Μετόχι
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πυρσός – Δόξα Πέττα
Πείρος – Πρωτέας
Διαγόρας 2010 – Ροϊτικα
Αρλα – Ακάδημος
Σταροχώρι – Καμίνια
Μετόχι – Προοδευτική
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Πέττα – Πρωτέας
Ροϊτικα – Πυρσός
Ακάδημος – Πείρος
Καμίνια – Διαγόρας 2010
Μετόχι – Αρλα
Προοδευτική – Σταροχώρι
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ροϊτικα – Δόξα Πέττα
Πρωτέας – Ακάδημος
Πυρσός – Καμίνια
Πείρος – Μετόχι
Διαγόρας 2010 – Προοδευτική
Αρλα – Σταροχώρι
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Πέττα – Ακάδημος
Καμίνια – Ροϊτικα
Μετόχι – Πρωτέας
Προοδευτική – Πυρσός
Σταροχώρι – Πείρος
Αρλα – Διαγόρας 2010
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καμίνια – Δόξα Πέττα
Ακάδημος – Μετόχι
Ροϊτικα – Προοδευτική
Πρωτέας – Σταροχώρι
Πυρσός – Αρλα
Πείρος – Διαγόρας 2010
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Πέττα – Μετόχι
Προοδευτική – Καμίνια
Σταροχώρι – Ακάδημος
Αρλα – Ροϊτικα
Διαγόρας 2010 – Πρωτέας
Πείρος – Πυρσός
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Προοδευτική – Δόξα Πέττα
Μετόχι – Σταροχώρι
Καμίνια – Αρλα
Ακάδημος – Διαγόρας 2010
Ροϊτικα – Πείρος
Πρωτέας – Πυρσός
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σταροχώρι – Δόξα Πέττα
Αρλα – Προοδευτική
Διαγόρας 2010 – Μετόχι
Πείρος – Καμίνια
Πυρσός – Ακάδημος
Πρωτέας – Ροϊτικα
* Τα ματς του β’ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ρωμανός – Αχιλλέας Οβρ.
ΑΠΣ Πάτραι – Αρόη
Δάφνη – Σπάρτακος
Αργυρά – Ολυμπιακός Ζαρ.
Ηρακλής Π. – Ωλενιακός
Αυτόνομη – Ατρόμητος Ζαρ.
Πήγασος Π. – Αίας
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΣ Πάτραι – Ρωμανός
Αχιλλέας Οβρ. – Δάφνη
Αρόη – Αργυρά
Σπάρτακος – Ηρακλής Π.
Ολυμπιακός Ζαρ. – Αυτόνομη
Ωλενιακός – Πήγασος Π.
Ατρόμητος Ζαρ. – Αίας
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ρωμανός – Δάφνη
Αργυρά – ΑΠΣ Πάτραι
Ηρακλής Π. – Αχιλλέας Οβρ.
Αυτόνομη – Αρόη
Πήγασος Π. – Σπάρτακος
Αίας – Ολυμπιακός Ζαρ.
Ατρόμητος Ζαρ. – Ωλενιακός
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αργυρά – Ρωμανός
Δάφνη – Ηρακλής Π.
ΑΠΣ Πάτραι – Αυτόνομη
Αχιλλέας Οβρ. – Πήγασος Π.
Αρόη – Αίας
Σπάρτακος – Ατρόμητος Ζαρ.
Ολυμπιακός Ζαρ. – Ωλενιακός
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ρωμανός – Ηρακλής Π.
Αυτόνομη – Αργυρά
Πήγασος Π. – Δάφνη
Αίας – ΑΠΣ Πάτραι
Ατρόμητος Ζαρ. – Αχιλλέας Οβρ.
Ωλενιακός – Αρόη
Ολυμπιακός Ζαρ. – Σπάρτακος
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αυτόνομη – Ρωμανός
Ηρακλής Π. – Πήγασος Π.
Αργυρά – Αίας
Δάφνη – Ατρόμητος Ζαρ.
ΑΠΣ Πάτραι – Ωλενιακός
Αχιλλέας Οβρ. – Ολυμπιακός Ζαρ.
Αρόη – Σπάρτακος
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ρωμανός – Πήγασος Π.
Αίας – Αυτόνομη
Ατρόμητος Ζαρ. – Ηρακλής Π.
Ωλενιακός – Αργυρά
Ολυμπιακός Ζαρ. – Δάφνη
Σπάρτακος – ΑΠΣ Πάτραι
Αρόη – Αχιλλέας Οβρ.
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αίας – Ρωμανός
Πήγασος Π. – Ατρόμητος Ζαρ.
Αυτόνομη – Ωλενιακός
Ηρακλής Π. – Ολυμπιακός Ζαρ.
Αργυρά – Σπάρτακος
Δάφνη – Αρόη
ΑΠΣ Πάτραι -Αχιλλέας Οβρ.
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ρωμανός – Ατρόμητος Ζαρ.
Ωλενιακός – Αίας
Ολυμπιακός Ζαρ. – Πήγασος Π.
Σπάρτακος – Αυτόνομη
Αρόη – Ηρακλής Π.
Αχιλλέας Οβρ. – Αργυρά
Δάφνη – ΑΠΣ Πάτραι
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ωλενιακός – Ρωμανός
Ατρόμητος Ζαρ. – Ολυμπιακός Ζαρ.
Αίας – Σπάρτακος
Πήγασος Π. – Αρόη
Αυτόνομη – Αχιλλέας Οβρ.
Ηρακλής Π. – ΑΠΣ Πάτραι
Αργυρά – Δάφνη
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ρωμανός – Ολυμπιακός Ζαρ.
Σπάρτακος – Ωλενιακός
Αρόη – Ατρόμητος Ζαρ.
Αχιλλέας Οβρ. – Αίας
ΑΠΣ Πάτραι – Πήγασος Π.
Δάφνη – Αυτόνομη
Ηρακλής Π. – Αργυρά
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σπάρτακος – Ρωμανός
Ολυμπιακός Ζαρ. – Αρόη
Ωλενιακός – Αχιλλέας Οβρ.
Ατρόμητος Ζαρ. – ΑΠΣ Πάτραι
Αίας – Δάφνη
Πήγασος Π. – Αργυρά
Αυτόνομη – Ηρακλής Π.
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ρωμανός – Αρόη
Αχιλλέας Οβρ. – Σπάρτακος
ΑΠΣ Πάτραι – Ολυμπιακός Ζαρ.
Δάφνη – Ωλενιακός
Αργυρά – Ατρόμητος Ζαρ.
Ηρακλής Π. – Αίας
Πήγασος Π. – Αυτόνομη
* Οι αγώνες του β΄ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δίας – Α.Ε. Αρόη
Καλλιθέα – Δόξα Πατρών
Ζαβλάνι – Παναχαις
Αχαικός – Γαλήνη
Ολυμπιακός Π. – Άτλας
Πετεινοί – ΠΑΟ Κόσμος
ΑΕΚ Π. – Περιβόλα
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καλλιθέα – Δίας
Α.Ε. Αρόη – Ζαβλάνι
Δόξα Πατρών – Αχαικός
Παναχαις – Ολυμπιακός Π.
Γαλήνη – Πετεινοί
Άτλας – ΑΕΚ Π.
ΠΑΟ Κόσμος – Περιβόλα
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δίας – Ζαβλάνι
Αχαικός – Καλλιθέα
Ολυμπιακός Π. – Α.Ε. Αρόη
Πετεινοί – Δόξα Πατρών
ΑΕΚ Π. – Παναχαις
Περιβόλα – Γαλήνη
ΠΑΟ Κόσμος – Άτλας
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αχαικός – Δίας
Ζαβλάνι – Ολυμπιακός Π.
Καλλιθέα – Πετεινοί
Α.Ε. Αρόη – ΑΕΚ Π.
Δόξα Πατρών – Περιβόλα
Παναχαις – ΠΑΟ Κόσμος
Γαλήνη – Άτλας
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δίας – Ολυμπιακός Π.
Πετεινοί – Αχαικός
ΑΕΚ Π. – Ζαβλάνι
Περιβόλα – Καλλιθέα
ΠΑΟ Κόσμος – Α.Ε. Αρόη
Άτλας – Δόξα Πατρών
Γαλήνη – Παναχαις
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πετεινοί – Δίας
Ολυμπιακός Π. – ΑΕΚ Π.
Αχαικός – Περιβόλα
Ζαβλάνι – ΠΑΟ Κόσμος
Καλλιθέα – Άτλας
Α.Ε. Αρόη – Γαλήνη
Δόξα Πατρών – Παναχαις
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δίας – ΑΕΚ Π.
Περιβόλα – Πετεινοί
ΠΑΟ Κόσμος – Ολυμπιακός Π.
Άτλας – Αχαικός
Γαλήνη – Ζαβλάνι
Παναχαις – Καλλιθέα
Δόξα Πατρών – Α.Ε. Αρόη
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Περιβόλα – Δίας
ΑΕΚ Π. – ΠΑΟ Κόσμος
Πετεινοί – Άτλας
Ολυμπιακός Π. – Γαλήνη
Αχαικός – Παναχαις
Ζαβλάνι – Δόξα Πατρών
Καλλιθέα -Α.Ε. Αρόη
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δίας – ΠΑΟ Κόσμος
Άτλας – Περιβόλα
Γαλήνη – ΑΕΚ Π.
Παναχαις – Πετεινοί
Δόξα Πατρών – Ολυμπιακός Π.
Α.Ε. Αρόη – Αχαικός
Ζαβλάνι – Καλλιθέα
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άτλας – Δίας
ΠΑΟ Κόσμος – Γαλήνη
Περιβόλα – Παναχαις
ΑΕΚ Π. – Δόξα Πατρών
Πετεινοί – Α.Ε. Αρόη
Ολυμπιακός Π. – Καλλιθέα
Αχαικός – Ζαβλάνι
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δίας – Γαλήνη
Παναχαις – Άτλας
Δόξα Πατρών – ΠΑΟ Κόσμος
Α.Ε. Αρόη – Περιβόλα
Καλλιθέα – ΑΕΚ Π.
Ζαβλάνι – Πετεινοί
Ολυμπιακός Π. – Αχαικός
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παναχαις – Δίας
Γαλήνη – Δόξα Πατρών
Άτλας – Α.Ε. Αρόη
ΠΑΟ Κόσμος – Καλλιθέα
Περιβόλα – Ζαβλάνι
ΑΕΚ Π. – Αχαικός
Πετεινοί – Ολυμπιακός Π.
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δίας – Δόξα Πατρών
Α.Ε. Αρόη – Παναχαις
Καλλιθέα – Γαλήνη
Ζαβλάνι – Άτλας
Αχαικός – ΠΑΟ Κόσμος
Ολυμπιακός Π. – Περιβόλα
ΑΕΚ Π. – Πετεινοί
* Οι αγώνες του β’ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός 2016 – Εθνικός Αιγ.
Θύελλα Αιγείρας – Άρης Κούν.
Άνω Καστρίτσι – Σκεπαστό
Ζήρια – Αναγέννηση Αίας
Α.Ο. Αβύθου – Φλόγα Ροδ.
Κεραυνός Σελ. – Φλόγα Κ.Κ.
Λύκοι Διακ. – Δάφνες
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θύελλα Αιγείρας – Κεραυνός 2016
Εθνικός Αιγ. – Άνω Καστρίτσι
Άρης Κούν. – Ζήρια
Σκεπαστό – Α.Ο. Αβύθου
Αναγέννηση Αίας – Κεραυνός Σελ.
Φλόγα Ροδ. – Λύκοι Διακ.
Φλόγα Κ.Κ. – Δάφνες
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός 2016 – Άνω Καστρίτσι
Ζήρια – Θύελλα Αιγείρας
Α.Ο. Αβύθου – Εθνικός Αιγ.
Κεραυνός Σελ. – Άρης Κούν.
Λύκοι Διακ. – Σκεπαστό
Δάφνες – Αναγέννηση Αίας
Φλόγα Κ.Κ. – Φλόγα Ροδ.
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ζήρια – Κεραυνός 2016
Άνω Καστρίτσι – Α.Ο. Αβύθου
Θύελλα Αιγείρας – Κεραυνός Σελ.
Εθνικός Αιγ. – Λύκοι Διακ.
Άρης Κούν. – Δάφνες
Σκεπαστό – Φλόγα Κ.Κ.
Αναγέννηση Αίας – Φλόγα Ροδ.
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός 2016 – Α.Ο. Αβύθου
Κεραυνός Σελ. – Ζήρια
Λύκοι Διακ. – Άνω Καστρίτσι
Δάφνες – Θύελλα Αιγείρας
Φλόγα Κ.Κ. – Εθνικός Αιγ.
Φλόγα Ροδ. – Άρης Κούν.
Αναγέννηση Αίας – Σκεπαστό
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός Σελ. – Κεραυνός 2016
Α.Ο. Αβύθου – Λύκοι Διακ.
Ζήρια – Δάφνες
Άνω Καστρίτσι – Φλόγα Κ.Κ.
Θύελλα Αιγείρας – Φλόγα Ροδ.
Εθνικός Αιγ. – Αναγέννηση Αίας
Άρης Κούν. – Σκεπαστό
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός 2016 – Λύκοι Διακ.
Δάφνες – Κεραυνός Σελ.
Φλόγα Κ.Κ. – Α.Ο. Αβύθου
Φλόγα Ροδ. – Ζήρια
Αναγέννηση Αίας – Άνω Καστρίτσι
Σκεπαστό – Θύελλα Αιγείρας
Άρης Κούν. – Εθνικός Αιγ.
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δάφνες – Κεραυνός 2016
Λύκοι Διακ. – Φλόγα Κ.Κ.
Κεραυνός Σελ. – Φλόγα Ροδ.
Α.Ο. Αβύθου – Αναγέννηση Αίας
Ζήρια – Σκεπαστό
Άνω Καστρίτσι – Άρης Κούν.
Θύελλα Αιγείρας -Εθνικός Αιγ.
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός 2016 – Φλόγα Κ.Κ.
Φλόγα Ροδ. – Δάφνες
Αναγέννηση Αίας – Λύκοι Διακ.
Σκεπαστό – Κεραυνός Σελ.
Άρης Κούν. – Α.Ο. Αβύθου
Εθνικός Αιγ. – Ζήρια
Άνω Καστρίτσι – Θύελλα Αιγείρας
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φλόγα Ροδ. – Κεραυνός 2016
Φλόγα Κ.Κ. – Αναγέννηση Αίας
Δάφνες – Σκεπαστό
Λύκοι Διακ. – Άρης Κούν.
Κεραυνός Σελ. – Εθνικός Αιγ.
Α.Ο. Αβύθου – Θύελλα Αιγείρας
Ζήρια – Άνω Καστρίτσι
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός 2016 – Αναγέννηση Αίας
Σκεπαστό – Φλόγα Ροδ.
Άρης Κούν. – Φλόγα Κ.Κ.
Εθνικός Αιγ. – Δάφνες
Θύελλα Αιγείρας – Λύκοι Διακ.
Άνω Καστρίτσι – Κεραυνός Σελ.
Α.Ο. Αβύθου – Ζήρια
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σκεπαστό – Κεραυνός 2016
Αναγέννηση Αίας – Άρης Κούν.
Φλόγα Ροδ. – Εθνικός Αιγ.
Φλόγα Κ.Κ. – Θύελλα Αιγείρας
Δάφνες – Άνω Καστρίτσι
Λύκοι Διακ. – Ζήρια
Κεραυνός Σελ. – Α.Ο. Αβύθου
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός 2016 – Άρης Κούν.
Εθνικός Αιγ. – Σκεπαστό
Θύελλα Αιγείρας – Αναγέννηση Αίας
Άνω Καστρίτσι – Φλόγα Ροδ.
Ζήρια – Φλόγα Κ.Κ.
Α.Ο. Αβύθου – Δάφνες
Λύκοι Διακ. – Κεραυνός Σελ.
* Οι αγώνες του β’ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.