Πραγματοποιήθηκε πριν λίγες ώρες η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής και οι ομάδες της Αχαϊας έμαθαν αναλυτικά το πρόγραμμα των αγωνιστικών υποχρεώσεων τους στον 8ο όμιλο.
Η κληρωτίδα είχε κέφια και στην πρεμιέρα (30/9) ο Παναιγιάλειος δοκιμάζεται στην έδρα του Διαγόρα Ρόδου του Γιάννη Μπουρλάκη, ο Πανμοβριακός ξεκινά το “ταξίδι” στον Ριόλο με τον Φοίβο Κρεμαστής, ενώ ο Διαγόρας Βραχνείκων υποδέχεται σε ένα μεγάλο ντέρμπι τον ανανεωμένο ΠΑΟ Βάρδας.
Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Γ΄Εθνικής (8ος όμιλος).
1η αγωνιστική-14η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-Παναιγιάλειος
Ιάλυσος-Παλληνιακός
Διαγόρας Βραχνείκων-ΠΑΟ Βάρδας
Νίκη Τραγανού-Αστέρας Αμαλιάδας
Πανμοβριακός-Φοίβος
Θύελλα Ραφήνας-Πανηλειακός
Ρεπό: Αχαρναϊκός
2η αγωνιστική-15η αγωνιστική
Αχαρναϊκός-Διαγόρας Ρόδου
Παναιγιάλειος-Ιάλυσος
Παλληνιακός-Νίκη Τραγανού
ΠΑΟ Βάρδας-Πανμοβριακός
Αστέρας Αμαλιδάς-Θύελλα Ραφήνας
Φοίβος-Πανηλειακός
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνείκων
3η αγωνιστική-16η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-Ιάλυσος
Διαγόρας Βραχνείκων-Αχαρναϊκός
Νίκη Τραγανού-Παναιγιάλειος
Θύελλα Ραφήνας-Παλληνιακός
Πανηλειακός-ΠΑΟ Βάρδας
Φοίβος-Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Πανμοβριακός
4η αγωνιστική-17η αγωνιστική
Διαγόρας Βραχνείκων-Διαγόρας Ρόδου
Ιάλυσος-Νίκη Τραγανού
Αχαρναϊκός-Πανμοβριακός
Παναιγιάλειος-Θύελλα Ραφήνας
Παλληνιακός-Φοίβος
ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Πανηλειακός
5η αγωνιστική-18η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-Νίκη Τραγανού
Πανμοβριακός-Διαγόρας Βραχνέικων
Θύελλα Ραφήνας-Ιάλυσος
Πανηλειακός-Αχαρναϊκός
Φοίβος-Παναιγιάλειος
ΠΑΟ Βάρδας-Παλληνιακός
Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας
6η αγωνιστική- 19η αγωνιστική
Πανμοβριακός-Διαγόρας Ρόδου
Νίκη Τραγανού-Θύελλα Ραφήνας
Διαγόρας Βραχνέικων-Πανηλειακός
Ιάλυσος-Φοίβος
Αχαρναϊκός-Αστέρας Αμαλιάδας
Παναιγιάλειος-ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Παλληνιακός
7 αγωνιστική-20η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-Θύελλα Ραφήνας
Πανηλειακός-Πανμοβριακός
Φοίβος-Νίκη Τραγανού
Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Βραχνέικων
ΠΑΟ Βάρδας-Ιάλυσος
Παλληνιακός-Αχαρναϊκός
Ρεπό: Παναιγιάλειος
8η αγωνιστική-21η αγωνιστική
Πανηλειακός-Διαγόρας Ρόδου
Θύελλα Ραφήνας-Φοίβος
Πανμοβριακός-Αστέρας Αμαλιάδας
Νίκη Τραγανού-ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων-Παλληνιακός
Αχαρναϊκός-Παναιγιάλειος
Ρεπό: Ιάλυσος
9η αγωνιστική-22η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-Φοίβος
Αστέρας Αμαλιάδας-Πανηλειακός
ΠΑΟ Βάρδας-Θύελλα Ραφήνας
Παλληνιακός-Πανμοβριακός
Παναιγιάλειος-Διαγόρας Βραχνέικων
Ιάλυσος-Αχαρναϊκός
Ρεπό: Νίκη Τραγανού
10η αγωνιστική-23η αγωνιστική
Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Ρόδου
Φοίβος-ΠΑΟ Βάρδας
Πανηλειακός-Παλληνιακός
Πανμοβριακός-Παναιγιάλειος
Νίκη Τραγανού-Αχαρναϊκός
Διαγόρας Βραχνέικων-Ιάλυσος
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας
11η αγωνιστική-24η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου-ΠΑΟ Βάρδας
Παλληνιακός-Αστέρας Αμαλιάδας
Παναιγιάλειος-Πανηλειακός
Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας
Ιάλυσος-Πανμοβριακός
Νίκη Τραγανού-Διαγόρας Βραχνέικων
Ρεπό: Φοίβος
12η αγωνιστική-25η αγωνιστική
Παλληνιακός-Διαγόρας Ρόδου
Αστέρας Αμαλιάδας-Παναιγιάλειος
Φοίβος-Αχαρναϊκός
Πανηλειακός-Ιάλυσος
Θύελλα Ραφήνας-Διαγόρας Βραχνέικων
Πανμοβριακός-Νίκη Τραγανού
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας
13η αγωνιστική-26η αγωνιστική
Παναιγιάλειος-Παλληνιακός
Αχαρναϊκός-ΠΑΟ Βάρδας
Ιάλυσος-Αστέρας Αμαλιάδας
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Φοίβος
Νίκη Τραγανού-Πανηλειακός
Θύελλα Ραφήνας-Πανμοβριακός
Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου