Α΄ΕΠΣΑ 2018/19: Οι μεταγραφές των ομάδων λίγο πριν την πρεμιέρα

0

Το προσεχές σαββατοκύριακο θα διαδραματιστεί η πρεμιέρα της Α΄ΕΠΣΑ κατηγορίας, που πλέον έχει διαχωριστεί σε 2 ομίλους, με τα πλέι οφ και πλέι άουτ να παίζουν εξέχοντα ρόλο.

Πάμε να δούμε τις μεταγραφές των «μονομάχων» του νέου πρωταθλήματος μέσα από το www.topikonews.gr:

Αετός Πατρών: Διαμαντόπουλος (Ψηλαλώνια), Πανόπουλος (Θύελλα Π.), Μάργαρης (Διακοπτό), Λαζανάς (Λέων Αλ.), Καταρτζόπουλος (Αναγέννηση Π.), Γκαρτζονίκας (Αετός Ρίου), Πουλουπάτης (Αναγέννηση Π.), Ιωακειμίδης (Πάτρα 2005), Μπινιέρης (Πάτραι), Αίσωπος (Πολύτεκνος), Μπακάλης (Διαγόρας), Μπερτσουκλής (Απόλλων Εγλ.)

Αναγέννηση Πατρών: Αλποχωρίτης (Άρης Π.), Τσάλτας (Ατρόμητος Π.), Ανδρικόπουλος (Λιμνοχώρι), Σ.Χριστόπουλος (Ατρόμητος Π.), Κασπίρης (Αχαιός Σαρ.), Ράφτης (Αετός Π.), Μπαντούνας (Εθνικός Σαγ.), Γάτσος (Πείρος), Μπούμπαλης (Αχαϊκός), Λόης (Πυρσός), Παπαγιαννέας (Δαναός), Μαντζουράκης (Φωστήρας), Διονυσόπουλος (Ολυμπιακός Π.), Φωτόπουλος (Βάρδα 2015)

Αναγέννηση Ψαθόπυργου: Ζέρβας (Αργυρά), Γκανατσούλιας (Ζήρια), Πυρρής (Πήγασος), Κατσαρέλιας (Αναγέννηση Π.), Αθανασόπουλος (Διαγόρας), Μπαντούνας (Αργυρά), Μερσίνης (Άγιος Αθανάσιος Δράμας)

Άρης Πατρών: Κωνσταντόπουλος (Δαβουρλής), Τζουραμάνης (Αναγέννηση Π.), Λάτσης (Λέων Αλ.), Μεντζελόπουλος (Λέων Αλ.), Γράβαλος (Φωστήρας), Πανάρετος (Αχαϊκός), Αλποχωρίτης (Αναγέννηση Π.), Ραμόπουλος (Πάτραι), Νικολακόπουλος (Τριταιϊκός), Ραυτόπουλος (Διαγόρας 2010), Χουσελάς (Λουτράκι)

Αστέρας Τσουκαλείκων: Καραχάλιος (Λέων Αλ.), Γεωργίου (Δόξα Παρ.), Κοτσίνης (Διαγόρας 2010), Τσούντος (Διαγόρας 2010), Τζόλλας (Διαγόρας 2010),

Ατρόμητος Πατρών: Αγγελόπουλος (Ναυπακτιακός), Σωτηρόπουλος (Εθνικός Σαγ.), Σπανός (Αναγέννηση Π.), Σταυρόπουλος (Ακράτα), Αθανασακόπουλος (Απόλλων Εγλ.), Αποσκίτης (Αετός Π.), Ιωάννου (Αναγέννηση Π.), Νικολόπουλος (Δόξα Παρ.), Ανδριέλος (ΠΑΟΒ), Θωμάς (Προοδευτική Μανωλάδας), Δεληγιαννάκης (Αετός Πατρών)

Αχαϊκή: Νιάρος (Εθνικός Σαγ.), Κατσίνας (Λιμνοχώρι), Κανελλόπουλος (Δόξα Ν.Μανωλάδας), Ανδρεόπουλος (ΑΕΜ), Φραγκούλιας (Εθνικός Σαγ.), Αθανασόπουλος (Εθνικός Σαγ.), Α.Σέρμπος (Δόξα Παρ.), Γ.Σέρμπος (Εθνικός Σαγ.), Κανελλόπουλος (Αετός Π.), Σαλαμαλίκης (Ηλειακός Λεχ.), Μικελάτος (Πάτραι), Παρασκευόπουλος (Αστέρας Αμαλ.), Χρυσανθόπουλος (Διαγόρας Βρ.), Πασπαλιάρης (Παναιγιάλειος), Ζέλλος (ΠΑΣ Πρέβεζας), Πετρόπουλος (Διαγόρας Βρ.), Βεντουρής (Διαγόρας)

Δαβουρλής Κ΄92: Θωμάς (Παναχαϊκή Κ20)

Δίας: Παρτάλης (Λιμνοχώρι), Οικονομόπουλος (Αετός Π.), Κυριακόπουλος (Πείρος), Γρουζής (Αχαιός Σαρ.), Καλλιβωκάς (Λιμνοχώρι)

Δόξα Παραλίας: Βερβέρογλου (Καμίνια), Στουπάκης (Πήγασος), Φωτόπουλος (Πανμοβριακός), Καράγιωργας (Θύελλα Π.), Σίψας (Νέοι Παναιγιάλειου), Σχοινάς (Ναυπακτιακός Αστέρας)

Δόξα Χαλανδρίτσας: Βέρρας (Πολύτεκνος), Μπάτραλης (Φαραϊκός), Κόλλιας (Απόλλων Βίδοβας), Πανούσης (Φωστήρας),

Δρέπανο/Ποσειδών: Παρίσης (Αετός Π.), Σπυρόπουλος (Αετός Ρίου), Γκόγκος (Φλόγα Κάτω Καστριτσίου), Μητρόπουλος (Λέων Αλισσού), Σγούρας (Διαγόρας Βρ.), Πήλιουρας (Κεραυνός Α.Β.), Ζιάζιαρης, Καρέλας (Κεραυνός 2016), Τσάκας (Κεραυνός 2016), Καρπέτας (Ατρόμητος Πατ.)

Εθνικός Σαγείκων: Καφούσιας (Ηλειακός Λεχ.), Γκοτσούλιας, Μπεκίρης (Λιμνοχώρι), Αναστασόπουλος (Πανιώνιος/Αχιλλέας), Δρόσος (Αχαϊκή-δαν.)

Ζαβλάνι/Αίας: Αποστόλου (Φωστήρας), Λάππας (Πανιώνιος/Αχιλ.), Παπαχρήστου (Μέγας Δικέφαλος), Καραβατσος (Μέγας Δικέφαλος), Χότζα (Ροίτικα), Παρασκευόπουλος (Φαραϊκός), Νικολόπουλος (Ατρ. Λάππα), Κουτούλας (Αετός Π.), Καφεντζής (Απόλλων Εγλ.), Κατσαμπέκης (Δόξα Μουρικίου)

Θύελλα Αιγίου: Μητρόπουλος (Α.Ο. Διακοπτού), Κεφαλωνίτης, Τζιτζιφάκος, Γ.Παξιμάδης (ΑΟ Διακοπτού), Α.Παξιμάδης (Α.Ο. Διακοπτού), Παπαδόπουλος (Αχαϊκή)

Θύελλα Πατρών: Φούφουλας Ντίνος (Μέγας Δικέφαλος), Βουτσινάς (Αναγέννηση Π.), Σουτζόγλου (Ατρόμητος Π.), Κατριβέσης (Ωλενιακός), Πογιαντζής (Ωλενιακός), Σοφούλης (Ωλενιακός), Γιαννόπουλος (Ωλενιακός)

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου: Θ.Νάτσης (Παναρκαδικός), Παπουτσής (Πανμοβριακός), Λαζανάς (Θύελλα Π.), Κούστα (Δαβουρλής), Καγκάνης (Πήγασος), Σπαθής (Πήγασος Πατρών), Καραχανίδης (Αετός Πατρών), Φωκιανός, Γαλανόπουλος (Προοδευτική Μανωλάδας), Γερούκαλης (Ανατολή Ιωαννίνων), Μπουρνάκας (Διαγόρας Βρ.)

Πανιώνιος/Αχιλλέας: Κουλούρης (Δαβουρλής), Μανούσος (Δαβουρλής), Σκιαδάς (Θύελλα Π.), Παπαχρονόπουλος (Κεραυνός 2016), Παπαχαραλάμπους (Κεραυνός 2016), Ζήκος (Ωλενιακός), Κόκας (Αναγέννηση Ψαθ.), Καρατζανίδης (Αναγέννηση Π.), Σπηλιωτόπουλος (Άρης Π.), Μπενέτος (Φοίνικας Σαλμ.), Νάτσης (Κεραυνός Α.Β.), Μούγγουλης (Αχαϊκή)

Πάτραι: Αναγνώστου (Δρέπανο), Δημητρακόπουλος (Εράνη Φιλ.), Μεταξάς (Αετός Ρίου), Τζακώστας (Δαβουρλής), Κούσουλας (Θύελλα Π.), Μπαρδάκης (Θύελλα Π.), Μόρισσον (Αναγέννηση Ψαθ.),  Μιχαλόπουλος (Λέων Αλ.), Βάρρας (Αετός Π.), Καλαμπόκας (Νέοι ΠΓΕ), Νικολάι, Αδαμόπουλος (Αναγέννηση Π.), Σγούρας (Διαγόρας), Παπαδάτος (Δόξα Ν.Μανωλάδας), Παπαδόπουλος (Αναγέννηση Ψαθ.), Παπαδόπουλος (Τριταιϊκός)

Πήγασος Μπεγουλακίου: Γασπαρινάτος (Κεραυνός 2016), Παπαπαύλου (Φωστήρας), Κλουκίνας (Θύελλα Αιγείρας), Παντελής (Πείρος), Λιόγκας (Φωστήρας), Γελάσιος (Φωστήρας), Λεπενιώτης (Άρης Π.), Παπασπυρόπουλος (Ίκαρος Πετρωτού), Λογοθέτης (ΑΟ Περαχώρας), Μήλας (Φωστήρας), Μέρελης (Νέοι Παναχαϊκής), Χαλούλος (Ακράτα)

Φοίνικας/Ζήρια: Τσέντζος (Διακοπτό), Παπαδημητρόπουλος (Θύελλα Πατρών), Γεωργακόπουλος (Διακοπτό), , Ρουμελιώτης (Αχιλλέας Καμαρών), Μαρής

Share.

Leave A Reply