Α΄κατηγορία: Αναλυτικά το πρόγραμμα στον 1ο όμιλο

0
Δείτε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα της Α΄ΕΠΣΑ κατηγορίας, όσον αφορά στον Α΄όμιλο με την πρεμιέρα να περιλαμβάνει ενδιαφέρουσες μάχες και ντέρμπι μεταξύ Πανμοβριακού-Ατρόμητου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:(αντίστροφα  οι έδρες στον Β΄ Γύρο)

1η αγωνιστική

Δόξα Χαλ.- Λιμνοχώρι

Αναγέννηση Π.- Δίας

Πάτρα 2005- Αχαϊκή

Αστέρας Τσουκ.- Πήγασος

Πανμοβριακός- Ατρόμητος Π.

Αχαιός Σαρ.- Δόξα Παρ.

2η αγωνιστική

Αχαϊκή- Αχαιός Σαρ.

Πήγασος- Πανμοβριακός

Δόξα Παρ.- Ατρόμητος Π.

Δίας- Πάτρα 2005

Λιμνοχώρι- Αστέρας Τσουκ.

Αναγέννηση Π.- Δόξα Χαλ.

3η αγωνιστική

Ατρόμητος Π.- Αχαϊκή

Δόξα Παρ.- Πήγασος

Πανμοβριακός- Λιμνοχώρι

Αχαιός Σαρ.- Δίας

Πάτρα 2005- Αναγέννηση Π.

Δόξα Χαλ.- Αστέρας Τσουκ.

4η αγωνιστική

Δίας- Ατρόμητος Π.

Αχαϊκή- Πήγασος

Λιμνοχώρι- Δόξα Παρ.

Αναγέννηση Π.- Αχαιός Σαρ.

Πάτρα 2005- Δόξα Χαλ.

Αστέρας Τσουκ.- Πανμοβριακός

5η αγωνιστική

Πήγασος Μπεγουλακίου-Δίας Σαραβαλίου

Αχαΐκή-Λιμνοχώρι

Ατρόμητος Πατρών-Αναγέννηση Πατρών

Δόξα Παραλίας-Αστέρας Τσουκαλεΐκων

Αχαιός Σαραβαλίου-Πάτρα 2005 A.E.

Δόξα Χαλανδρίτσας-Πανμοβριακός Ριόλου

6η Αγωνιστική

Λιμνοχώρι-Δίας Σαραβαλίου

Αναγέννηση Πατρών-Πήγασος Μπεγουλακίου

Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Αχαΐκή

Πάτρα 2005 A.E.-Ατρόμητος Πατρών

Πανμοβριακός Ριόλου-Δόξα Παραλίας

Αχαιός Σαραβαλίου-Δόξα Χαλανδρίτσας

7η Αγωνιστική

Λιμνοχώρι-Αναγέννηση Πατρών

Δίας Σαραβαλίου-Αστέρας Τσουκαλεΐκων

Πήγασος Μπεγουλακίου-Πάτρα 2005 A.E.

Αχαΐκή-Πανμοβριακός Ριόλου

Ατρόμητος Πατρών-Αχαιός Σαραβαλίου

Δόξα Χαλανδρίτσας-Δόξα Παραλίας

8η Αγωνιστική

Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Αναγέννηση Πατρών

Πάτρα 2005 A.E.-Λιμνοχώρι

Πανμοβριακός Ριόλου-Δίας Σαραβαλίου

Αχαιός Σαραβαλίου-Πήγασος Μπεγουλακίου

Δόξα Παραλίας-Αχαΐκή

Ατρόμητος Πατρών-Δόξα Χαλανδρίτσας

9η Αγωνιστική

Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Πάτρα 2005 A.E.

Αναγέννηση Πατρών-Πανμοβριακός Ριόλου

Λιμνοχώρι-Αχαιός Σαραβαλίου

Δίας Σαραβαλίου-Δόξα Παραλίας

Πήγασος Μπεγουλακίου-Ατρόμητος Πατρών

Δόξα Χαλανδρίτσας-Αχαΐκή

10η Αγωνιστική

Πανμοβριακός Ριόλου-Πάτρα 2005 A.E.

Αχαιός Σαραβαλίου-Αστέρας Τσουκαλεΐκων

Δόξα Παραλίας-Αναγέννηση Πατρών

Ατρόμητος Πατρών-Λιμνοχώρι

Αχαΐκή-Δίας Σαραβαλίου

Πήγασος Μπεγουλακίου-Δόξα Χαλανδρίτσας

11η Αγωνιστική

Πανμοβριακός Ριόλου-Αχαιός Σαραβαλίου

Πάτρα 2005 A.E.-Δόξα Παραλίας

Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Ατρόμητος Πατρών

Αναγέννηση Πατρών-Αχαΐκή

Λιμνοχώρι-Πήγασος Μπεγουλακίου

Δίας Σαραβαλίου-Δόξα Χαλανδρίτσας

Share.

Leave A Reply

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.