Β΄ΕΠΣΑ- αφιέρωμα: Οι μεταγραφές των ομάδων για τη νέα σεζόν!

0

Πάμε να δούμε μέσω του www.topikonews.gr τις μεταγραφές των ομάδων της Β΄ΕΠΣΑ κατηγορίας, που αναμένεται άκρως ανταγωνιστική και ενδιαφέρουσα μέχρι τέλους.

Αναλυτικά οι προσθήκες των ομάδων:

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΡΟΪΤΙΚΩΝ

Προπονητής: Κώστας Στουπάκης (νέος)

Ήρθαν:

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΙΔΟΒΑΣ

Προπονητής: Γιώργος Αγγελόπουλος

Ήρθαν: Βασιλόπουλος (Δόξα Παραλίας)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΑΣ

Προπονητής: Δημήτρης Σγούρας

Ήρθαν: Μαγνησαλής (Πείρος), Καραβότας (Πήγασος), Μηλιώνης (Λέων Αλ.), Λεβέντης (Πήγασος), Λαζανάς (Ψηλαλώνια)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ

Προπονητής: Θόδωρος Λαμπρόπουλος

Ήρθαν:

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΠΠΑ 2015

Προπονητής: Βαγγέλης Θεοδωρόπουλος- Χρήστος Κονιδάρης (νέοι)

Ήρθαν: Καρκούλιας (Εθνικός Σαγ.), Διακάτος (Εθνικός Σαγ.), Παπαγγελής, Πετρόπουλος (Καμίνια)

ΑΧΑΪΚΟΣ

Προπονητής: Γιώργος Νικολακόπουλος (;)

Ήρθαν: Σοφιανός (Πανμοβριακός)

ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ

Προπονητής: Σοφοκλής Παναγόπουλος (νέος- Φλόγα Κάτω Καστρ.)

Ήρθαν: Μπαζάρογλου (Τριταιϊκός), Τζελάι (Τριταιϊκός), Σακελλαρίου (Τριταιϊκός), Κακαρούμπας (Φλόγα Κ.Κ.), Μπίστιχας (Διαγόρας 2010), Μπαμπέκος (Πείρος), Θεοδωρόπουλος (Διαγόρας 2010), Μυλωνάς (Άρης Π.), Μαρτζάκλης (Λιμνοχώρι), Χαϊκάλης (Φωστήρας)

ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ

Προπονητής: Άγγελος Σταθόπουλος

Ήρθαν:

ΚΑΜΙΝΙΑ

Προπονητής: Σπύρος Παπαδόπουλος (νέος-Φαραϊκός)

Ήρθαν: Λογώνης (Δόξα Χαλ.), Γ.Αβράμης (Πάτραι), Σταυρόπουλος (Πάτραι), Παπαζαφείρης (Πάτραι), Διαμαντόπουλος (Πάτραι), Γεωργικόπουλος (Πάτραι)

ΛΕΩΝ ΑΛΙΣΣΟΥ

Προπονητής: Γιάννης Ζερδεβάς

Ήρθαν: Γκοτσόπουλος (νέοι Αχαϊκής), Τακόπουλος (νέοι Αχαϊκής)

ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ

Προπονητής: Ανδρέας Πετρόπουλος (νέος- Λέων Αλισσού)

Ήρθαν: Μπακούλιας (Αστέρας Μαχαιράδου), Μπινιέρης (Δόξα Χαλ.), Αγγελόπουλος (Αχαϊκός), Λίτης (Φαραϊκός), Καραβούλιας (Φαραϊκός), Μητρόπουλος (Δόξα Ν.Μανωλάδας), Μουρίκης (;), Τσαγγαράς (;)

ΠΕΙΡΟΣ ΙΣΩΜΑΤΟΣ

Προπονητής: Νίκος Λαγογιάννης (νέος- Δάφνη Πατρών)

Ήρθαν:

ΣΤΑΡΟΧΩΡΙ

Προπονητής: Βασίλης Μαρκάτος

Ήρθαν: Κοντόγιωργας (ελεύθερος)

ΦΑΡΑΪΚΟΣ

Προπονητής: Γιάννης Τσίκας (νέος- Ψηλαλώνια)

Ήρθαν: Πάνας (Μέγας Δικέφαλος)

ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ

Προπονητής: Θανάσης Νταγιούκλας (νέος)

Ήρθαν:

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟ ΑΡΟΗ

Προπονητής: Χρήστος Λάιος

Ήρθαν: Μυλωνάς (Χάλκεια), Αβραμόπουλος (Πανιώνιος/Αχιλλέας), Γιαννικόπουλος (Πανιώνιος/Αχιλλέας), Μαντζαβίνος (Δάφνη Π.), Κυδωνιάτης (Ζάκυνθος), Σώζος (Τριταιϊκός)

ΓΑΛΗΝΗ

Προπονητής: Μπάμπης Παπαγιάννης

Ήρθαν: Μακρυπόδης (Δόξα Πατρών), Νικόλας (Καλλιθέα), Καραμπούλας (Αναγέννηση Ψαθοπύργου), Ζησιμόπουλος (Δόξα Π.), Ασημακόπουλος (Δόξα Π.). Σταμούλης (;), Κολλάρος (Ζαβλάνι/Αίας)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤΡΩΝ

Προπονητής: Βασίλης Σπαθής (νέος-Πήγασος Π.)

Ήρθαν: Τασιόπουλος (Τριταιϊκός), Αβραμόπουλος (Τριταιϊκός), Παπασπυρόπουλος (Τριταιϊκός), Παρασκευόπουλος (Πήγασος Π.), Χ.Νιάχος (Πήγασος Μπεγ.), Θεοδοσόπουλος (Γαλήνη), Βλάντι (Αστέρας Τσουκ.), Γραμματικόπουλος (Ολυμπιακός Ζαρ.)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

Προπονητής:

Ήρθαν: Λιβαθηνόπουλος (Απόλλων Αιγ.), Θεοδωρακόπουλος (Τριταιϊκός), Αποστολόπουλος (Δόξα Πατ.)

ΠΑΝΑΧΑΪΚΟΣ

Προπονητής: Σπύρος Βουκελάτος

Ήρθαν:

ΠΕΡΙΒΟΛΑ

Προπονητής: Κώστας Κυριτόπουλος (νέος- Πείρος)

Ήρθαν: Μολφέτας (Ηρακλής Λήμνου), Λυκούδης (Ρωμανός), Χαρμαντάς (Παναχαϊκός), Γιαννόπουλος (Πείρος)

ΠΕΤΕΙΝΟΙ

Προπονητής:  Νίκος Αθανασακόπουλος- Τάκης Βασιλόπουλος (νέοι)

Ήρθαν: Ντίνος Κωνσταντίνος  (δαν. Αστέρα Τρίπολης), Σταθόπουλος (δαν. Αστέρα Τρίπολης).

ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΣ

Προπονητής: Γιώργος Μέρελης

Ήρθαν: Μαργαλιάς (Πανμοβριακός), Κατσαίτης (Πήγασος Μπ.), Μπαρουξής (Πάτραι), Γραμματικόπουλος (Περιβόλα), Βέσσης (Πείρος), Σταμπολτάς (Καμίνια) Τσεκούρας (Ζαβλάνι), Αποστολόπουλος (Ψηλαλώνια), Αθανασακόπουλος (Πάτραι), Κακαφώνης (Πήγασος Π.), Φράγκος (Πήγασος Π.), Δασκαλάκης (Αχαιός Σαρ.), Μυλωνάς (Πανμοβριακός)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ

Προπονητής:

Ήρθαν: Γκόλφης (Α.Ε. Πάτρα 2005), Πέττας

ΠΥΡΣΟΣ

Προπονητής:

Ήρθαν: Βέσσης (Απόλλων Βίδοβας)

ΡΩΜΑΝΟΣ

Προπονητής: Χρήστος Ακαρέπης (νέος-Τριταιϊκός)

Ήρθαν: Σουγλέρης (Μέγας Δικέφαλος), Κουκής (Φωστήρας)

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ε. ΑΙΓΕΙΡΑΣ/ΑΚΡΑΤΑΣ

Προπονητής: Αλέξης Σπυρόπουλος (νέος)

Ήρθαν:

ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ

Προπονητής: Γιώργος Αμασιάδης (νέος- Καμίνια)

Ήρθαν: Μ.Ζαφειρόπουλος (Α.Ε. Δρέπανου), Ιντζές (Δρέπανο), Γαρουφαλής (Αργυρά), Καραλής (Πήγασος Μπ.)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΙΓΙΟΥ

Προπονητής: Γιάννης Παλαιολογόπουλος

Ήρθαν: Γιαννόπουλος, Μενχάι, Χίλα

ΑΡΓΥΡΑ

Προπονητής: Σωτήρης Νικολόπουλος (νέος)

Ήρθαν: Καμηνιώτης, Μπεντεβης (Πανιώνιος/Αχιλ.), Παπαναγόπουλος (Νίκη), Ζαπατίνας, Ασημακόπουλος (Αετός Ρίου), Παπαλεξόπουλος, Γιάννη (Α.Ε. Δρέπανου), Λύτρας, Βέλλιος (Ολυμπιακός Ζαρ.)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ

Προπονητής: Μάκης Λελούδας (νέος- Νέοι Παναιγιαλειου)

Ήρθαν: Χριστοδουλόπουλος (Α.Ο. Διακοπτού), Κοντογεώργος

ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΑ

Προπονητής: Μιχάλης Τρίψας (νέος- Α.Ο. Διακοπτού)

Ήρθαν: Θ.Ραμπαβίλας (Διακοπτό), Α.Ραμπαβίλας (Φοίνικας Σαλμ.), Αγγελάκης (Άβυθος 2017)

ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ

Προπονητής: Κώστας Βλάχος

Ήρθαν: Μενύχτας (Γουμένισσα), Γιαννόπουλος (Μάνη), Παπαδημητρόπουλος (Απόλλων Αιγίου), Παπαβραμόπουλος (Απόλλων Αιγίου), Σταύρακας (Πάτρα 2005)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ 2016

Προπονητής: Κυριάκος Θούας

Ήρθαν:

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ

Προπονητής: Φώτης Φιτσιάλος (νέος-Αχιλλέας Καμαρών)

Ήρθαν:

Share.

Leave A Reply