Β΄ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα των 2 ομίλων!

0
Με 16 ομάδες σε κάθε όμιλο θα πορευθεί το φετινό πρωτάθλημα της Β΄ΕΠΣΑ κατηγορίας και στους 2 ομίλους συμμετέχουν ιστορικές ομάδες, που θα δώσουν μάχη για τους στόχους που έχουν θέσει.

Πάμε να δούμε την πρεμιέρα, αλλά και το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομίλων, όπως διαμορφώθηκε μετά από την σημερινή κλήρωση.

Α’  ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Πολύτεκνος-Αστραπή Ψαροφαΐου

Δάφνη Πατρών-Φαραικός

Καλλιθέα-Ατρόμητος Λάππα 2015

Καμίνια-Περιβόλα

Αχαϊκός-Λέων Α. Αλισσού

Δόξα Νιφορεΐκων-Πετεινοί

Ικαρος Πετρωτού-Αστέρας Μιντιλογλίου

Σταροχώρι-Παναχαϊκός

2η Αγωνιστική

Ατρόμητος Λάππα 2015-Δάφνη Πατρών

Περιβόλα-Φαραικός

Λέων Α. Αλισσού-Καλλιθέα

Πετεινοί-Καμίνια

Αστέρας Μιντιλογλίου-Αχαϊκός

Παναχαϊκός-Δόξα Νιφορεΐκων

Αστραπή Ψαροφαΐου-Ικαρος Πετρωτού

Σταροχώρι-Πολύτεκνος

3η Αγωνιστική

Περιβόλα-Ατρόμητος Λάππα 2015

Δάφνη Πατρών-Λέων Α. Αλισσού

Φαραικός-Πετεινοί

Καλλιθέα-Αστέρας Μιντιλογλίου

Καμίνια-Παναχαϊκός

Αχαϊκός-Αστραπή Ψαροφαΐου

Δόξα Νιφορεΐκων-Σταροχώρι

Πολύτεκνος-Ικαρος Πετρωτού

4η Αγωνιστική

Λέων Α. Αλισσού-Περιβόλα

Πετεινοί-Ατρόμητος Λάππα 2015

Αστέρας Μιντιλογλίου-Δάφνη Πατρών

Παναχαϊκός-Φαραικός

Αστραπή Ψαροφαΐου-Καλλιθέα

Σταροχώρι-Καμίνια

Ικαρος Πετρωτού-Αχαϊκός

Δόξα Νιφορεΐκων-Πολύτεκνος

5η Αγωνιστική

Πετεινοί-Λέων Α. Αλισσού

Περιβόλα-Αστέρας Μιντιλογλίου

Ατρόμητος Λάππα 2015-Παναχαϊκός

Δάφνη Πατρών-Αστραπή Ψαροφαΐου

Φαραικός-Σταροχώρι

Καλλιθέα-Ικαρος Πετρωτού

Καμίνια-Δόξα Νιφορεΐκων

Πολύτεκνος-Αχαϊκός

6η Αγωνιστική

Αστέρας Μιντιλογλίου-Πετεινοί

Παναχαϊκός-Λέων Α. Αλισσού

Αστραπή Ψαροφαΐου-Περιβόλα

Σταροχώρι-Ατρόμητος Λάππα 2015

Ικαρος Πετρωτού-Δάφνη Πατρών

Δόξα Νιφορεΐκων-Φαραικός

Αχαϊκός-Καλλιθέα

Καμίνια-Πολύτεκνος

7η Αγωνιστική

Παναχαϊκός-Αστέρας Μιντιλογλίου

Πετεινοί-Αστραπή Ψαροφαΐου

Λέων Α. Αλισσού-Σταροχώρι

Περιβόλα-Ικαρος Πετρωτού

Ατρόμητος Λάππα 2015-Δόξα Νιφορεΐκων

Δάφνη Πατρών-Αχαϊκός

Φαραικός-Καμίνια

Πολύτεκνος-Καλλιθέα

8η Αγωνιστική

Αστραπή Ψαροφαΐου-Παναχαϊκός

Σταροχώρι-Αστέρας Μιντιλογλίου

Ικαρος Πετρωτού-Πετεινοί

Δόξα Νιφορεΐκων-Λέων Α. Αλισσού

Αχαϊκός-Περιβόλα

Καμίνια-Ατρόμητος Λάππα 2015

Καλλιθέα-Δάφνη Πατρών

Φαραικός-Πολύτεκνος

9η Αγωνιστική

Αστραπή Ψαροφαΐου-Σταροχώρι

Παναχαϊκός-Ικαρος Πετρωτού

Αστέρας Μιντιλογλίου-Δόξα Νιφορεΐκων

Πετεινοί-Αχαϊκός

Λέων Α. Αλισσού-Καμίνια

Περιβόλα-Καλλιθέα

Ατρόμητος Λάππα 2015-Φαραικός

Πολύτεκνος-Δάφνη Πατρών

10η Αγωνιστική

Ικαρος Πετρωτού-Σταροχώρι

Δόξα Νιφορεΐκων-Αστραπή Ψαροφαΐου

Αχαϊκός-Παναχαϊκός

Καμίνια-Αστέρας Μιντιλογλίου

Καλλιθέα-Πετεινοί

Φαραικός-Λέων Α. Αλισσού

Δάφνη Πατρών-Περιβόλα

Ατρόμητος Λάππα 2015-Πολύτεκνος

11η Αγωνιστική

Ικαρος Πετρωτού-Δόξα Νιφορεΐκων

Σταροχώρι-Αχαϊκός

Αστραπή Ψαροφαΐου-Καμίνια

Παναχαϊκός-Καλλιθέα

Αστέρας Μιντιλογλίου-Φαραικός

Πετεινοί-Δάφνη Πατρών

Λέων Α. Αλισσού-Ατρόμητος Λάππα 2015

Πολύτεκνος-Περιβόλα

12η Αγωνιστική

Αχαϊκός-Δόξα Νιφορεΐκων

Καμίνια-Ικαρος Πετρωτού

Καλλιθέα-Σταροχώρι

Φαραικός-Αστραπή Ψαροφαΐου

Δάφνη Πατρών-Παναχαϊκός

Ατρόμητος Λάππα 2015-Αστέρας Μιντιλογλίου

Περιβόλα-Πετεινοί

Λέων Α. Αλισσού-Πολύτεκνος

13η Αγωνιστική

Αχαϊκός-Καμίνια

Δόξα Νιφορεΐκων-Καλλιθέα

Ικαρος Πετρωτού-Φαραικός

Σταροχώρι-Δάφνη Πατρών

Αστραπή Ψαροφαΐου-Ατρόμητος Λάππα 2015

Παναχαϊκός-Περιβόλα

Αστέρας Μιντιλογλίου-Λέων Α. Αλισσού

Πολύτεκνος-Πετεινοί

14η Αγωνιστική

Καλλιθέα-Καμίνια

Φαραικός-Αχαϊκός

Δάφνη Πατρών-Δόξα Νιφορεΐκων

Ατρόμητος Λάππα 2015-Ικαρος Πετρωτού

Περιβόλα-Σταροχώρι

Λέων Α. Αλισσού-Αστραπή Ψαροφαΐου

Πετεινοί-Παναχαϊκός

Αστέρας Μιντιλογλίου-Πολύτεκνος

15η Αγωνιστική

Καλλιθέα-Φαραικός

Καμίνια-Δάφνη Πατρών

Αχαϊκός-Ατρόμητος Λάππα 2015

Δόξα Νιφορεΐκων-Περιβόλα

Ικαρος Πετρωτού-Λέων Α. Αλισσού

Σταροχώρι-Πετεινοί

Αστραπή Ψαροφαΐου-Αστέρας Μιντιλογλίου

Πολύτεκνος-Παναχαϊκός

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ

Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Άβυθος Αιγιάλειας

Φλόγα Ρόδιας-Αργυρά Πατρών

Φοινικας Ζήριας-Ολυμπιακός Πατρών

Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Άνω Καστρίτσι

A.E. Δρέπανου-Αετός Ρίου

Απόλλων Εγλυκάδος-Αστήρ Τέμενης

Αχιλλέας Καμαρών-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου

2η Αγωνιστική

Αργυρά Πατρών-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)

Ολυμπιακός Πατρών-Άβυθος Αιγιάλειας

Άνω Καστρίτσι-Φλόγα Ρόδιας

Αετός Ρίου-Φοινικας Ζήριας

Αστήρ Τέμενης-Αναγέννηση Ψαθόπυργου

Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-A.E. Δρέπανου

Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Απόλλων Εγλυκάδος

Αχιλλέας Καμαρών-Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας

3η Αγωνιστική

Ολυμπιακός Πατρών-Αργυρά Πατρών

Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Άνω Καστρίτσι

Άβυθος Αιγιάλειας-Αετός Ρίου

Φλόγα Ρόδιας-Αστήρ Τέμενης

Φοινικας Ζήριας-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου

Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ

A.E. Δρέπανου-Αχιλλέας Καμαρών

Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας-Απόλλων Εγλυκάδος

4η Αγωνιστική

Άνω Καστρίτσι-Ολυμπιακός Πατρών

Αετός Ρίου-Αργυρά Πατρών

Αστήρ Τέμενης-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)

Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Άβυθος Αιγιάλειας

Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Φλόγα Ρόδιας

Αχιλλέας Καμαρών-Φοινικας Ζήριας

Απόλλων Εγλυκάδος-Αναγέννηση Ψαθόπυργου

A.E. Δρέπανου-Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας

5η Αγωνιστική

Αετός Ρίου-Άνω Καστρίτσι

Ολυμπιακός Πατρών-Αστήρ Τέμενης

Αργυρά Πατρών-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου

Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ

Άβυθος Αιγιάλειας-Αχιλλέας Καμαρών

Φλόγα Ρόδιας-Απόλλων Εγλυκάδος

Φοινικας Ζήριας-A.E. Δρέπανου

Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας-Αναγέννηση Ψαθόπυργου

6η Αγωνιστική

Αστήρ Τέμενης-Αετός Ρίου

Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Άνω Καστρίτσι

Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Ολυμπιακός Πατρών

Αχιλλέας Καμαρών-Αργυρά Πατρών

Απόλλων Εγλυκάδος-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)

A.E. Δρέπανου-Άβυθος Αιγιάλειας

Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Φλόγα Ρόδιας

Φοινικας Ζήριας-Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας

7η Αγωνιστική

Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Αστήρ Τέμενης

Αετός Ρίου-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ

Άνω Καστρίτσι-Αχιλλέας Καμαρών

Ολυμπιακός Πατρών-Απόλλων Εγλυκάδος

Αργυρά Πατρών-A.E. Δρέπανου

Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Αναγέννηση Ψαθόπυργου

Άβυθος Αιγιάλειας-Φοινικας Ζήριας

Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας-Φλόγα Ρόδιας

8η Αγωνιστική

Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου

Αχιλλέας Καμαρών-Αστήρ Τέμενης

Απόλλων Εγλυκάδος-Αετός Ρίου

A.E. Δρέπανου-Άνω Καστρίτσι

Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Ολυμπιακός Πατρών

Φοινικας Ζήριας-Αργυρά Πατρών

Φλόγα Ρόδιας-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)

Άβυθος Αιγιάλειας-Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας

9η Αγωνιστική

Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Αχιλλέας Καμαρών

Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Απόλλων Εγλυκάδος

Αστήρ Τέμενης-A.E. Δρέπανου

Αετός Ρίου-Αναγέννηση Ψαθόπυργου

Άνω Καστρίτσι-Φοινικας Ζήριας

Ολυμπιακός Πατρών-Φλόγα Ρόδιας

Αργυρά Πατρών-Άβυθος Αιγιάλειας

Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)

10η Αγωνιστική

Απόλλων Εγλυκάδος-Αχιλλέας Καμαρών

A.E. Δρέπανου-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ

Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου

Φοινικας Ζήριας-Αστήρ Τέμενης

Φλόγα Ρόδιας-Αετός Ρίου

Άβυθος Αιγιάλειας-Άνω Καστρίτσι

Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Ολυμπιακός Πατρών

Αργυρά Πατρών-Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας

11η Αγωνιστική

Απόλλων Εγλυκάδος-A.E. Δρέπανου

Αχιλλέας Καμαρών-Αναγέννηση Ψαθόπυργου

Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Φοινικας Ζήριας

Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Φλόγα Ρόδιας

Αστήρ Τέμενης-Άβυθος Αιγιάλειας

Αετός Ρίου-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)

Άνω Καστρίτσι-Αργυρά Πατρών

Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας-Ολυμπιακός Πατρών

12η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ψαθόπυργου-A.E. Δρέπανου

Φοινικας Ζήριας-Απόλλων Εγλυκάδος

Φλόγα Ρόδιας-Αχιλλέας Καμαρών

Άβυθος Αιγιάλειας-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ

Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου

Αργυρά Πατρών-Αστήρ Τέμενης

Ολυμπιακός Πατρών-Αετός Ρίου

Άνω Καστρίτσι-Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας

13η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Φοινικας Ζήριας

A.E. Δρέπανου-Φλόγα Ρόδιας

Απόλλων Εγλυκάδος-Άβυθος Αιγιάλειας

Αχιλλέας Καμαρών-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)

Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Αργυρά Πατρών

Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Ολυμπιακός Πατρών

Αστήρ Τέμενης-Άνω Καστρίτσι

Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας-Αετός Ρίου

14η Αγωνιστική

Φλόγα Ρόδιας-Φοινικας Ζήριας

Άβυθος Αιγιάλειας-Αναγέννηση Ψαθόπυργου

Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-A.E. Δρέπανου

Αργυρά Πατρών-Απόλλων Εγλυκάδος

Ολυμπιακός Πατρών-Αχιλλέας Καμαρών

Άνω Καστρίτσι-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ

Αετός Ρίου-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου

Αστήρ Τέμενης-Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας

15η Αγωνιστική

Φλόγα Ρόδιας-Άβυθος Αιγιάλειας

Φοινικας Ζήριας-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)

Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Αργυρά Πατρών

A.E. Δρέπανου-Ολυμπιακός Πατρών

Απόλλων Εγλυκάδος-Άνω Καστρίτσι

Αχιλλέας Καμαρών-Αετός Ρίου

Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Αστήρ Τέμενης

Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου

Share.

Leave A Reply

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.