ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα και οι ρέφερι σε Α΄, Β΄ και Γ΄ ερασιτεχνικές κατηγορίες

0
Ένα “καυτό” σαββατοκύριακο προμηνύεται το προσεχές, αφού περιλαμβάνει μεγάλες μάχες σε πλέι οφ και πλέι άουτ στην Α΄ΕΠΣΑ, ενώ στην Β΄ΕΠΣΑ και στον 2ο όμιλο θα μάθουμε τον πρωταθλητή (Ηρακλής Π. ή ΑΠΟ Αρόης), ενώ ανοίγει η αυλαία στα πλέι οφ και πλέι άουτ του 1ου και 3ου ομίλου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα σε Α΄, Β΄ και Γ΄ ΕΠΣΑ κατηγορίες:

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/4

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – PLAY OFF (5:30 μ.μ.)

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος Πατρών-Κεραυνός Αγ. Βασιλείου, Νίκος Μακρυπόδης

Γήπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας-Πάτραι Α.Π.Σ., Γιώργος Αθανασόπουλος

Γήπ. Δημοτικό Κ. Αχαΐας: Αχαΐκή-Άρης Πατρών, Γιάννης Καλύβας

Γήπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών-Αετός Πατρών, Νίκος Χρονάς

A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ–PLAY OUT (3 μ.)

Γήπ. Πετρωτού: Δίας Σαραβαλίου-Φοίνικας/Ζήριας, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Πήγασος Μπεγουλακίου-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Λάμπρος Τζαγκαράκης

Γήπ. Βραχνεΐκων: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Ζαβλάνι/Αίας, Βαγγέλης Σαφαρίκας

Γήπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων-Δρέπανο, Νίκος Μιχαλόπουλος

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας-Δαβουρλής K. 92, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Θύελλα Αιγίου, Αλέξανδρος Φωκάς

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γήπ. Καλαβρύτων, 3μμ.: Σκεπαστό-Σπάρτακος, Ανδρέας Βαρνακιώτης

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 5:30μ.μ.: Α.Ε.Κ. Πατρών-Κρίνος, Δημήτρης Τάγαρης

Γήπ. Μετοχίου, 5:30μ.μ.: Μετόχι-Άβυθος Αιγιάλειας, Γιάννης Πράνταλος

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 5:30μ.μ.: Αστραπή Ψαροφαΐου-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας, Αλέξης Σταθόπουλος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Πετρωτού, 5:30μ.μ.: Πυρσός Πατρών-Απόλλων Εγλυκάδος, Δημήτρης Πολυγένης

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/4

A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ–PLAY OUT (3 μ.μ.)

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Πάτρα 2005 A.E.-Νίκη Προαστίου, Κώστας Τηλιγάδας

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ – PLAY OFF (5:30μ.μ.)

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Σταροχώρι-Αχαιός Σαραβαλίου, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γήπ. Ντα Λουζ: Φαραικός-Ατρόμητος Λάππα, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

Γήπ. Προαστίου: Αργυρά Πατρών-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ, Λάμπρος Τζαγκαράκης

Α’ ΟΜΙΛΟΣ–PLAY OUT (5:30μ.)

Γήπ. Βραχνεΐκων: Ικαρος Πετρωτού-Πείρος Ισώματος, Γεωργία Ντάβλα

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Καμίνια-ΑΕ Ροϊτίκων, Γιώργος Κουτρουμάνης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Βραχνεΐκων, 12:30μ.μ.: Ηρακλής Πατρών-Περιβόλα, Γιάννης Καλύβας

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12:30μ.μ.: Αχαϊκός-Παναχαϊκός, Νίκος Παναγιωτόπουλος

Γήπ. Πετρωτού, 12:30μ.μ.: Πετεινοί-Πολύτεκνος, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30μ.μ.: Ψηλαλώνια-Α.Π.Ο. Αρόη, Ανδρέας Καραβασίλης

Γήπ. Ντα Λουζ, 12:30μ.μ.: Γαλήνη-Ολυμπιακός Πατρών, Θόδωρος Μπλίκας

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 5:30μ.μ.: Ρωμανός-Δόξα Πατρών, Σπύρος Παλαιολόγος

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ–PLAY ΟFF (5:30μ.μ.)

Γήπ. Προαστίου: Αργυρά Πατρών-Αιγείρας/Ακράτας, Λάμπρος Τζαγκαράκης

Γήπ. Ρίου: Αετός Ρίου-Φλόγα Ρόδιας, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ–PLAY OUT (5:30μ.)

Γήπ. Αχιλλέα: Άνω Καστρίτσι-Κεραυνός 2016, Κώστας Οικονόμου

Γήπ. Καμαρών: Απόλλων Συνοικισμού -Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:30μ.μ.: Δάφνη Πατρών-Καλλιθέα, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.: Α.Ε. Αρόης-Δόξα Νιφορεΐκων, Ηλίας Αρκουμάνης

Share.

Leave A Reply

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.