Η ΕΠΣΑ ετοιμασε τις 2 πρώτες στροφές στην Β’ κατηγορία

0

Αναρτήθηκε στην επίσημη ιστοσελίδα της ΕΠΣ Αχαϊας το πλήρες προγραμμα για τις 2 πρώτες αγωνιστικές των 2 ομίλων.

Αναλυτικα τα δεδομενα σε Α’ και Β’ όμιλο έχουν ως εξης:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Σάββατο 28/9

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 17.00, Καμίνια-Περιβόλα

Κυριακή 29/9

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 11.00, Καλλιθέα-Ατρόμητος Λάππα

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 11.00, Αχαϊκός-Λέων Αλισσού

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 14.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Αστραπή

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 14.00, Ίκαρος Πετρωτού-Αστέρας Μιντιλογλίου

Γήπεδο Λακόπετρας, Ώρα 17.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Πετεινοί

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 17.00, Σταροχώρι-Παναχαϊκός

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 17.00. Δάφνη-Φαραϊκός

2η Αγωνιστική

Σάββατο 5/10

Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 16.30, Λέων Αλισσού-Καλλιθέα

Κυριακή 6/10

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 10.30, Περιβόλα-Φαραϊκός

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 13.00, Παναχαϊκός-Δόξα Νιφορεϊκων

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 13.00, Πετεινοί-Καμίνια

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 13.00, Αστραπή-Ίκαρος Πετρωτού

Γήπεδο Λάππα, Ώρα 16.30, Ατρόμητος Λάππα-Δάφνη

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 16.30, Σταροχώρι-Εθνικός/Πολύτεκνος

Γήπεδο Μιντιλογλίου, Ώρα 16.30, Αστέρας Μιντιλογλίου-Αχαϊκός

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Σάββατο 28/9

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 17.00, ΠΑΟΚ Πατρών-Ζαβλάνι/Αίας

Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 17.00, Αχιλλέας Καμαρών-Απόλλων Αιγίου

Γήπεδο Δημητρόπουλου, Ώρα 17.00, Φοίνικας Ζήριας-Ολυμπιακός Πατρών

Κυριακή 29/9

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 14.00, Απόλλων Εγλυκάδας-Αστέρας Τέμενης

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 17.00, Πανιώνιος/Αχιλλέας-Άβυθος Αιγιαλείας

Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 17.00, Φλόγα Ροδιάς-Αργυρά Πατρών

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 17.00, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Άνω Καστρίτσι

Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 17.00, ΑΕ Δρεπάνου-Αετός Ρίου

2η Αγωνιστική

Σάββατο 5/10

Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 16.30, Αχιλλέας Καμαρών-ΠΑΟΚ Πατρών

Κυριακή 6/10

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 13.00, Άνω Καστρίτσι-Φλόγα Ροδιάς

Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 16.30, Αργυρά-Πανιώνιος/Αχιλλέας

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 16.30, Ολυμπιακός Πατρών-Άβυθος Αιγιαλείας

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 16.30, Αετός Ρίου-Φοίνικας Ζήριας

Γήπεδο Τέμενης, Ώρα 16.30, Αστέρας Τέμενης-Αναγέννηση Ψαθοπύργου

Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 16.30, Απόλλων Αιγίου-ΑΕ Δρεπάνου

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 16.30, Ζαβλάνι/Αίας-Απόλλων Εγλυκάδας

Share.

Leave A Reply

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.