Γ΄ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα των 2 ομίλων!

0
Επιστρέφουμε εκ νέου σε μορφή ομίλων στην Γ΄ΕΠΣΑ κατηγορία, με τον Α΄όμιλο να περιέχει 14 ομάδες και τον Β΄να έχει μία λιγότερη.

Πάμε να δούμε το αναλυτικό πρόγραμμα στους 2 ομίλους.

Α’  ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΕ Ροϊτίκων-Μετόχι

Νεάπολη ΑΕ-Πείρος Ισώματος

Φωστήρ Οβρυάς-Αστέρας Λεοντίου

Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Κρίνος

Ρωμανός-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων

Γαλήνη-Ωλενιακός

Ικαρος Λακκόπετρας-Δόξα Πατρών

2η Αγωνιστική

Αστέρας Λεοντίου-Πείρος Ισώματος

Κρίνος-Νεάπολη ΑΕ

Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Φωστήρ Οβρυάς

Ωλενιακός-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων

Δόξα Πατρών-Ρωμανός

Μετόχι-Γαλήνη

Ικαρος Λακκόπετρας-ΑΕ Ροϊτίκων

3η Αγωνιστική

Αστέρας Λεοντίου-Κρίνος

Πείρος Ισώματος-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων

Νεάπολη ΑΕ-Ωλενιακός

Φωστήρ Οβρυάς-Δόξα Πατρών

Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Μετόχι

Ρωμανός-Ικαρος Λακκόπετρας

ΑΕ Ροϊτίκων-Γαλήνη

4η Αγωνιστική

Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Κρίνος

Ωλενιακός-Αστέρας Λεοντίου

Δόξα Πατρών-Πείρος Ισώματος

Μετόχι-Νεάπολη ΑΕ

Ικαρος Λακκόπετρας-Φωστήρ Οβρυάς

Γαλήνη-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων

Ρωμανός-ΑΕ Ροϊτίκων

5η Αγωνιστική

Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Ωλενιακός

Κρίνος-Δόξα Πατρών

Αστέρας Λεοντίου-Μετόχι

Πείρος Ισώματος-Ικαρος Λακκόπετρας

Νεάπολη ΑΕ-Γαλήνη

Φωστήρ Οβρυάς-Ρωμανός

ΑΕ Ροϊτίκων-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων

6η Αγωνιστική

Δόξα Πατρών-Ωλενιακός

Μετόχι-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων

Ικαρος Λακκόπετρας-Κρίνος

Γαλήνη-Αστέρας Λεοντίου

Ρωμανός-Πείρος Ισώματος

Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Νεάπολη ΑΕ

Φωστήρ Οβρυάς-ΑΕ Ροϊτίκων

7η Αγωνιστική

Δόξα Πατρών-Μετόχι

Ωλενιακός-Ικαρος Λακκόπετρας

Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Γαλήνη

Κρίνος-Ρωμανός

Αστέρας Λεοντίου-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων

Πείρος Ισώματος-Φωστήρ Οβρυάς

ΑΕ Ροϊτίκων-Νεάπολη ΑΕ

8η Αγωνιστική

Ικαρος Λακκόπετρας-Μετόχι

Γαλήνη-Δόξα Πατρών

Ρωμανός-Ωλενιακός

Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων

Φωστήρ Οβρυάς-Κρίνος

Νεάπολη ΑΕ-Αστέρας Λεοντίου

Πείρος Ισώματος-ΑΕ Ροϊτίκων

9η Αγωνιστική

Γαλήνη-Ικαρος Λακκόπετρας

Μετόχι-Ρωμανός

Δόξα Πατρών-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων

Ωλενιακός-Φωστήρ Οβρυάς

Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Νεάπολη ΑΕ

Κρίνος-Πείρος Ισώματος

ΑΕ Ροϊτίκων-Αστέρας Λεοντίου

10η Αγωνιστική

Ρωμανός-Γαλήνη

Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Ικαρος Λακκόπετρας

Φωστήρ Οβρυάς-Μετόχι

Νεάπολη ΑΕ-Δόξα Πατρών

Πείρος Ισώματος-Ωλενιακός

Αστέρας Λεοντίου-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων

Κρίνος-ΑΕ Ροϊτίκων

11η Αγωνιστική

Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Ρωμανός

Γαλήνη-Φωστήρ Οβρυάς

Ικαρος Λακκόπετρας-Νεάπολη ΑΕ

Μετόχι-Πείρος Ισώματος

Δόξα Πατρών-Αστέρας Λεοντίου

Ωλενιακός-Κρίνος

ΑΕ Ροϊτίκων-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων

12η Αγωνιστική

Φωστήρ Οβρυάς-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων

Νεάπολη ΑΕ-Ρωμανός

Πείρος Ισώματος-Γαλήνη

Αστέρας Λεοντίου-Ικαρος Λακκόπετρας

Κρίνος-Μετόχι

Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Δόξα Πατρών

Ωλενιακός-ΑΕ Ροϊτίκων

13η Αγωνιστική

Νεάπολη ΑΕ-Φωστήρ Οβρυάς

Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Πείρος Ισώματος

Ρωμανός-Αστέρας Λεοντίου

Γαλήνη-Κρίνος

Ικαρος Λακκόπετρας-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων

Μετόχι-Ωλενιακός

ΑΕ Ροϊτίκων-Δόξα Πατρών

 

Β’  ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Άτλας Α.Σ.-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου

Νέο Σαλμενίκο-Πυρσός Πατρών

Σκεπαστό-Α.Ε. Αρόης

Σπάρτακος-Προοδευτική Πατρών

Αιγίου ΑΕ-Αυτόνομη Π.Ο.

Α.Ε.Κ. Πατρών-Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014

Κεραυνός Σελιανιτίκων- ρεπό

2η Αγωνιστική

Α.Ε. Αρόης-Πυρσός Πατρών

Προοδευτική Πατρών-Νέο Σαλμενίκο

Αυτόνομη Π.Ο.-Σκεπαστό

Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014-Σπάρτακος

Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Α.Ε.Κ. Πατρών

Κεραυνός Σελιανιτίκων-Άτλας Α.Σ.

Αιγίου ΑΕ- ρεπό

3η Αγωνιστική

Α.Ε. Αρόης-Προοδευτική Πατρών

Πυρσός Πατρών-Αυτόνομη Π.Ο.

Νέο Σαλμενίκο-Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014

Σπάρτακος-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου

Αιγίου ΑΕ-Κεραυνός Σελιανιτίκων

Άτλας Α.Σ.-Α.Ε.Κ. Πατρών

Σκεπαστό- ρεπό

4η Αγωνιστική

Αυτόνομη Π.Ο.-Προοδευτική Πατρών

Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014-Α.Ε. Αρόης

Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Νέο Σαλμενίκο

Κεραυνός Σελιανιτίκων-Σκεπαστό

Α.Ε.Κ. Πατρών-Σπάρτακος

Αιγίου ΑΕ-Άτλας Α.Σ.

Πυρσός Πατρών- ρεπό

5η Αγωνιστική

Αυτόνομη Π.Ο.-Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014

Α.Ε. Αρόης-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου

Πυρσός Πατρών-Κεραυνός Σελιανιτίκων

Νέο Σαλμενίκο-Α.Ε.Κ. Πατρών

Σκεπαστό-Αιγίου ΑΕ

Άτλας Α.Σ.-Σπάρτακος

Προοδευτική Πατρών- ρεπό

6η Αγωνιστική

Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Αυτόνομη Π.Ο.

Κεραυνός Σελιανιτίκων-Προοδευτική Πατρών

Α.Ε.Κ. Πατρών-Α.Ε. Αρόης

Αιγίου ΑΕ-Πυρσός Πατρών

Σπάρτακος-Νέο Σαλμενίκο

Σκεπαστό-Άτλας Α.Σ.

Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014- ρεπό

7η Αγωνιστική

Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014-Κεραυνός Σελιανιτίκων

Αυτόνομη Π.Ο.-Α.Ε.Κ. Πατρών

Προοδευτική Πατρών-Αιγίου ΑΕ

Α.Ε. Αρόης-Σπάρτακος

Πυρσός Πατρών-Σκεπαστό

Άτλας Α.Σ.-Νέο Σαλμενίκο

Φλόγα Κάτω Καστριτσίου- ρεπό

8η Αγωνιστική

Κεραυνός Σελιανιτίκων-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου

Αιγίου ΑΕ-Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014

Σπάρτακος-Αυτόνομη Π.Ο.

Σκεπαστό-Προοδευτική Πατρών

Νέο Σαλμενίκο-Α.Ε. Αρόης

Πυρσός Πατρών-Άτλας Α.Σ.

Α.Ε.Κ. Πατρών- ρεπό

9η Αγωνιστική

Α.Ε.Κ. Πατρών-Κεραυνός Σελιανιτίκων

Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Αιγίου ΑΕ

Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014-Σκεπαστό

Αυτόνομη Π.Ο.-Νέο Σαλμενίκο

Προοδευτική Πατρών-Πυρσός Πατρών

Άτλας Α.Σ.-Α.Ε. Αρόης

Σπάρτακος- ρεπό

10η Αγωνιστική

Αιγίου ΑΕ-Α.Ε.Κ. Πατρών

Σπάρτακος-Κεραυνός Σελιανιτίκων

Σκεπαστό-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου

Πυρσός Πατρών-Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014

Α.Ε. Αρόης-Αυτόνομη Π.Ο.

Προοδευτική Πατρών-Άτλας Α.Σ.

Νέο Σαλμενίκο- ρεπό

11η Αγωνιστική

Σπάρτακος-Αιγίου ΑΕ

Α.Ε.Κ. Πατρών-Σκεπαστό

Κεραυνός Σελιανιτίκων-Νέο Σαλμενίκο

Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Πυρσός Πατρών

Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014-Προοδευτική Πατρών

Άτλας Α.Σ.-Αυτόνομη Π.Ο.

Α.Ε. Αρόης- ρεπό

12η Αγωνιστική

Σκεπαστό-Σπάρτακος

Νέο Σαλμενίκο-Αιγίου ΑΕ

Πυρσός Πατρών-Α.Ε.Κ. Πατρών

Α.Ε. Αρόης-Κεραυνός Σελιανιτίκων

Προοδευτική Πατρών-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου

Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014-Άτλας Α.Σ.

Αυτόνομη Π.Ο.- ρεπό

13η Αγωνιστική

Νέο Σαλμενίκο-Σκεπαστό

Σπάρτακος-Πυρσός Πατρών

Αιγίου ΑΕ-Α.Ε. Αρόης

Α.Ε.Κ. Πατρών-Προοδευτική Πατρών

Κεραυνός Σελιανιτίκων-Αυτόνομη Π.Ο.

Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014

Άτλας Α.Σ.- ρεπό

Share.

Leave A Reply

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.