Αφιέρωμα: Οι μεταγραφές του Χειμώνα σε Α΄ και Β΄ ΕΠΣΑ με ένα κλικ!

0
Ολοκληρώθηκε χθες το πάρε-δωσε της μεταγραφικής περιόδου του Χειμώνα και το www.topikonews.gr σας παρουσιάζει αναλυτικά σε ένα πλήρες αφιέρωμα τις μεταγραφές που έγιναν σε Α΄και Β΄κατηγορία.

Α΄ΕΠΣΑ

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ: Μπίτρας (Νέοι Παναιγιάλειου), Σκόνδρας (Πάτραι), Τζίφας (Δόξα Παραλίας), Καταρτζόπουλος (Αετός Πατρών)

ΑΧΑΪΚΗ: Γραμματικόπουλος (Πανμοβριακός), Α.Σουρανής (Πανμοβριακός), Πάγκαλος (Διαγόρας Βρ.)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π: Μαντάς (Αετός Π.), Σκιαδαρέσης (Διαγόρας Βρ.), Ραμαντάνης (ΠΑΟ Βάρδας), Λένας (Θρασύβουλος), Κυριαζόπουλος (Ναυπακτιακός Αστέρας), Μαλτέζος (Αμυκλιακός).

ΑΕΤΟΣ Π.: Κριμπάς (Δόξα Ν.Μανωλάδας), Λυμπέρης (Άρης Π.), Παπαδιονυσίου (Α.Ε. Δρέπανου), Λίλας (Νίκη Προαστίου)

ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ: Καλόφωνος (Παναιγιάλειος), Κωστογιαννόπουλος (Δίας), Σπανός (Διαγόρας Βραχνείκων), Παπουτσής (Άρης Πατρών)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Π.: Μούγκουλης (Πανιώνιος/Αχιλλέας), Τζελέπης (Ατρόμητος Π.), Καραβίας (Αετός Π.), Γρουζής (Δίας), Μαρκαντώνης (Πήγασος), Τσίμπιτσης (Πείρος Ισώμ.), Κ.Κασπίρης (Αχαιός)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ: Μητρόπουλος (Δρέπανο)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΑΓΕΪΚΩΝ: Ρουγκάλας (Πάτραι), Βερβέρογλου (Δόξα Παραλίας), Καρκούλιας (Ατρ. Λάππα), Μπαντούνας (Δόξα Παρ.), Καούρης (Αχαϊκή)

ΔΙΑΣ: Ανδρεόπουλος (Πανιώνιος/Αχιλλέας)

ΠΑΤΡΑ 2005: Στουπάκης (Δόξα Παραλίας), Μαράτος (Ηλειακός Λεχαινών)

ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΠΕΓ.: Παναγιωτακόπουλος (Πανιώνιος/Αχιλλέας). Κατσαρέλιας (Ηρακλής Πατρών), Γκότσης (Ατρόμητος Π.), Μπαρδούσης (Πολύτεκνος), Τρίγκας (Περιβόλα)

 

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΨΑΘΟΠ.: Σκιαδάς (Πανιώνιος/Αχιλλέας), Κουλούρης (Πανιώνιος/Αχιλλέας), Σεράφης (Αναγέννηση Ψαθ.), Καττές (Δρέπανο), Παρίσης (Δρέπανο)

ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ: Βογιατζής (Σάντα Αγίας Παρασκευής)

ΖΑΒΛΑΝΙ/ΑΙΑΣ: Καραβούλιας (Λιμνοχώρι)

ΠΑΤΡΑΙ: Παναγιωτόπουλος (Δόξα Παραλίας)

ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ: Δ.Καυγάς (Δόξα Ελαιώνα)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΖΗΡΙΑΣ: Μάζης (Παναιγιάλειος), Κόλα (Παναιγιάλειος), Αλντίνι (Παναιγιάλειος), Ψαριάδης, Αγγελάκης

 

Β΄ΕΠΣΑ

1ος όμιλος

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΠΠΑ: Λαζανάς, Κατσίνας (Εθνικός Σαγείκων)

ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡ.: Τεμπονέρας (Φαραϊκός), Καφεντζής (Ζαβλάνι/Αίας), Αλποχωρίτης (Αναγέννηση Π.)

ΚΑΜΙΝΙΑ: Τζίφας (Αχαϊκός), Παλούμπης (Δόξα Παραλίας), Κόλλιας (Δόξα Χαλανδρίτσας), Παπαζαφείρης (Φαραϊκός)

ΛΕΩΝ ΑΛΙΣΣΟΥ: Χρυσοβέργης (Καμίνια), Μπρακατσέλος (Απόλλων Βίδοβας), Μολφέτας (Περιβόλα),

ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ: Κουκής (Ρωμανός), Πανταζόπουλος, Χριστοδουλόπουλος (Ρωμανός), Πανούσης (Δόξα Χαλανδρίτσας), Σπυρόπουλος (Πανμοβριακός), Λιβάνης (Ολυμπιακός Γυθείου)

ΡΟΪΤΙΚΑ: Χότζα (Πολύτεκνος), Πασβαντίδης (Καλλιθέα), Συνοδινός (Αστέρας Τσουκαλείκων), Γιαχαλής (Πανιώνιος/Αχιλλέας)

ΣΤΑΡΟΧΩΡΙ: Φ.Κατσαίτης (Πήγασος), Κυριακόπουλος (Καμίνια), Καρακουλάκης (Α.Ε. Αρόης), Κοντογεωργόπουλος (Αχαιός Σαρ.)

ΦΑΡΑΪΚΟΣ: Αλεξόπουλος (Λέων), Η.Μητρόπουλος (Σταροχώρι), Σπανός (Αετός Ρίου), Μεταξάς (Ζαβλάνι/Αίας), Ξυπολιάς (Λέων Αλισσού), Λίτσης (Ολυμπιακός Π.), Ρέκκας (ΑΕΚ Τρίπολης), Σπυρόπουλος (Πετεινοί), Ρόζος (Πάτραι)

 

2ος όμιλος

ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚ: Γιάχο (Διαγόρας Βρ.), Χριστόπουλος (Πανμοβριακός), Παπαγεωργακόπουλος (Πανμοβριακός)

AΠΟ ΑΡΟΗ: Ρεντζης (Ρωμανός), Σουβαλιώτης (Ζαβλάνι/Αίας), Γραμματικόπουλος (Περιβόλα), Κάππας (Πολύτεκνος)

ΔΟΞΑ ΠΑΤΡΩΝ: Σταυρόπουλος (Τριταιϊκός), Διαμαντόπουλος (Σταροχώρι), Καραμπέρης (Ολυμπιακός Ζαρ.), Γιαννόπουλος (Πολύτεκνος), Σκρεμμύδας (Ολυμπιακός Ζαρ.), Μπαρδάκης (Σταροχώρι)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΤ: Μυλωνόπουλος, Αβραμόπουλος (Τριταιϊκός), Μπερτσουκλής (Αετός Πατρών)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: Γιαννόπουλος (Ηρακλής Πατρών)

ΠΕΡΙΒΟΛΑ: Γιαννόπουλος (Πήγασος), Παντελής (Πήγασος), Ανδρεόπουλος (Αστραπή), Φελέκης (Πετεινοί), Νικολακόπουλος (Καμίνια), Λούτα (Πολύτεκνος), Μιχαλιτσιάνος (Πολύτεκνος), Δελδήμος (Δόξα Χαλ.), Πέτροβας (Πολύτεκνος)

ΠΕΤΕΙΝΟΙ: Ντούκας (Ωλενιακός), Μπενέτος (Πανιώνιος/Αχιλλέας), Σιδέρης (Καλλονή)

ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΣ: Μπακερτζής (Ροίτικα), Καρβελάς (Διαγόρας Βραχ.)

ΡΩΜΑΝΟΣ: Δρουγούτης (Φλόγα Κάτω Καστρ.), Πάπουλας (ΑΕΚ Πατρών), Κουλούρης, Χαρζας (Περιβόλα), Παναγόπουλος.

ΨΗΛΑΛΩΝΙΑ: Τσεκούρας (Πολύτεκνος), Κατσιούρας (Αετός Πατρών)

 

3ος όμιλος

ΑΙΓΕΙΡΑ/ΑΚΡΑΤΑ: Κυρίκος (Νέοι ΠΓΕ), Σταυρόπουλος (Ατρόμητος Πατρών)

ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙ: Μπουρνάκας (Φλόγα Κ.Κ.), Πολυχρονόπουλος (Πανιώνιος/Αχιλλέας)

ΑΡΓΥΡΑ: Παναγόπουλος (Νίκη Πρ.)

ΑΣΤΗΡ ΤΕΜΕΝΗΣ: Α.Ραμπαβίλας, Σγούρας (Δρέπανο)

ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΑ: Τσέντζος

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ: Δραγούτης, Γιαννόπουλος, Κουτσογιώργης, Διαμαντόπουλος, Ασημακόπουλος

Share.

Leave A Reply

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.